LOGO QUIZ (logo kvíz)

Logo Quiz je hra, ktorá si získa každého. O čo v nej ide vám prezradíme teraz. Kvízy sú špecifickým typom zábavy. Buď vám vyhovujú a vyhľadávate ich všade kde sa dá (TV, rádio, hry), alebo ich proste ignorujete a vôbec sa o ne nezaujímate. Ak ale spoznáte hru Logo Quiz na kvízy zmeníte názor.

 

Ako už názov napovedá hra Logo Quiz je kvíz s logami. Princíp je jednoduchý, priradiť k logám rôznych celosvetových spoločností ich názov. Ak vám to nepôjde a niekde sa zaseknete na internete nájdete aj Logo Quiz answers ( čiže Logo Quiz odpovede).

O obľúbenosti a popularite tejto hry svedčí aj fakt, že najnovšia verzia app Logo Quiz má až 52 úrovní. Ak máte záujem môžete si aplikáciu Logo Quiz stiahnuť zadarmo.

 

Logo Quiz download

Logo Quiz nie je len hra pre milovníkov značkového tovaru, ale aj pre bežných užívateľov. Obsahuje viac ako 2500 celosvetovo známych log a názvov značiek. Stačí ak priradíte správny názov k správnej značke a postúpite do ďalšej úrovne. Teraz si môžete Logo Quiz stiahnuť zdarma do mobilného telefónu a zahrať si vždy keď budete mať čas.

Ak správne uhádnete značku a logo dozviete sa o konkrétnej značke niečo viac. Pokiaľ odpoveď nebudete poznať môžete využiť rady zdarma či nápovedy na internete. Logo Quiz na stiahnutie zdarma je ponuka, ktorú by si mal určite využiť takže Logo Quiz sťahuj a hraj.

Do tohto kvízu sa môžete pustiť aj online. Logo Quiz online nájdete na rôznych stránkach s online hrami.

 

Logo Quiz Android/iPhone

Logo Quiz app je kompatibilná s každým operačným systémom. Stačí si len vybrať vhodnú verziu:

  • Logo Quiz Android download free
  • Logo Qiuz iPhone download free

Ak chcete mať istotu, že si aplikáciu nesťahujete aj s nejakým vírusom je dobre Logo Quiz stiahnuť z overených stránok – App Store, alebo Google Play. Do prehliadača len zadajte výraz Logo Quiz Google Play, prípadne Logo Quiz App Store.

Možno sa vám zdá 2500 značiek veľa, ale nezabúdajte, že správne odpovede môžete nájsť na internete – napr. Logo Quiz level 1, Logo Quiz úroveň 3 a pod.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 23 votes
Názov programu
LOGO QUIZ (logo kvíz)
Operačný systém
Android
Software Category
Hry
Cena
FREE