PIKNIK SLOVO – slovná hra (mobilná app)

Piknik Slovo je mobilná hra so slovíčkami. Vložte písmenká do prázdnych políčok a poskladajte slová. Hra je vhodná ako pre deti tak aj pre dospelých.

Najnovšia verzia Piknik Slovo na stiahnutie zadarmo je slovná hra, ktorú si môžete stiahnuť do mobilných telefónov. Jednoduchá ale zároveň náročná hra preverí vašu slovnú zásobu. Sťahuj Piknik Slovo.

 

Piknik Slovo download

Piknik Slovo zadarmo je jednoduchá aplikácia pre všetkých ,ktorí sa radi hrajú so slovíčkami. V mobilnej hre dostanete balíček písmenok, z ktorých musíte poskladať rôzne slová, Hra nie je náročná, zvládne ju každý, problém nastane ak si na nejaké slovíčko neviete spomenúť.

Hier do mobilu je značné množstvo pokiaľ ale hľadáte logickú hru app Piknik Slovo na stiahnutie zadarmo by mala byť aj vo vašom mobile. Nájdete v nej stovky rôznych úrovní. Ak zvládnete jednu, ďalšia bude náročnejšia a náročnejšia. Skladať slovíčka môžete na čas, ale ak chcete môžete časovanie vypnúť nebude vás nič naháňať. Hrať môžete online ale aj offline.

Za každú správne vylúštenú úroveň, alebo konkrétne slovo dostávate bonusy, ktoré môžete v hre Piknik Slovo zdarma použiť na nákup nápovedy. Bonus získate aj každý deň za prihlásenie sa do hry.  Piknik Slovo zadarmo je perfektná a aj návyková hra, ktorá keď vás dostane bude ťažké sa od nej odtrhnúť.

 

Piknik Slovo Android / iPhone

Logických hier do mobilu si môžete stiahnuť množstvo, ale len Piknik Slovo do mobilu zlepší vašu slovnú zásobu, precvičíte si s ňou mozog a po pravde aj pravopis.

Túto šikovnú aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj iPhone

  • Piknik Slovo download Android
  • Piknik Slovo download iPhone ( tu )

Verzia pre Android je v slovenčine. Ak si ale trúfate môžete na Google Play nájsť túto mobilnú hru aj v cudzom jazyku. Zlepšíte sa tak v konkrétnom jazyku a ešte sa aj zabavíte. Pokiaľ si nebudete vedieŤ rady vždy vám môže pomôcť slovník.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 6 votes
Názov programu
Piknik Slovo
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free