ANGLICKO-SLOVENSKÝ SLOVNÍK (offline)

Anglicko- slovenský offine slovník sa zíde každému z nás. Či už cestujete do zahraničia, alebo potrebujete preložiť text. Funguje bez internetu takže ho môžete použiť vždy keď ho potrebujete.

 

Vždy sa zíde mať v počítači inštalovaný prekladač textov cudzích jazykov. Najpoužívanejším jazykom vo svete je angličtina, preto nie je na škodu mať anglický prekladač, alias slovník vo svojom počítači. Preklad anglických slovíčok, fráz, alebo celých viet sa občas zíde každému z nás. Ak anglicky hovoríte vynikajúco určite občas natrafíte na slovíčko, ktorému nerozumiete a od toho tu je prekladový slovník anglicko slovenský.

 

Offine slovník

Anglicko slovenský slovník si môžete stiahnuť do svojho počítača či mobilného zariadenia a použiť kedykoľvek chcete. Veľkou výhodou offine slovníkov je, že pripojenie na internet potrebujete len keď si ich sťahujete.

Slovník AJ funguje bez pripojenia na Wi-fi sieť či pevný internet. Jednoducho si do svojho počítaču za pár sekúnd stiahnete celý slovník. Ak ho chcete použiť nemusíte hľadať dostupnú sieť ani sa pripájať na internet – funguje offine.

Pokojne ho môžete využiť pri cestách autom, vlakom, alebo aj na túre, či na dovolenke v zahraničí kde nemáte prístup na verejnú internetovú sieť. Práve na dovolenkách v zahraničí určite oceníte možnosť mať prekladač textov pri sebe. Môžete si ho stiahnuť do počítača, ale aj mobilného telefónu a mať tak slovník vždy po ruke.

 

Anglicko slovenský slovník

Neváhajte a čo najskôr využite možnosť anglicko slovenský slovník stiahnuť zadarmo. Získate tak prekladač z angličtiny do slovenčiny, ktorý budete môcť použiť vždy keď bude treba.

Ak zadávate do webového prehliadača výraz prekladac anglicky určite vám nájde množstvo programov, ktoré si môžete stiahnuť do počítača. Ak ste študentom, alebo obchodným cestujúcim, ktorí trávia hodiny cestovaním vlakom, či autobusom a potrebujete pri práci či štúdiu slovník určite sa vám zíde offine slovník. Počas cesty môžete pracovať a použiť pri tom anglicko slovenský prekladač. Ak siahnete po výkladovej verzii  získate anglicko slovenský slovník s výslovnosťou.

 

Anglicko slovenský slovník do mobilu

Najlepší anglicko slovenský slovník je ten, ktorý máte vždy po ruke keď ho potrebujete. A keďže mobilný telefón dnes má každý a stále pri sebe môžete si stiahnuť slovník pre android.

Mobilná verzia slovníka sa zíde nie len pri ceste do zahraničia, ale ocenia ju aj zahraničný študenti či turisti na Slovensku.  Slovenský preklad príde vhod ak budete chcieť porozumieť, preložiť si nejaké dokumenty, príručky a pod.

 

Anglicko slovenský slovník online

Pokiaľ máte v počítači málo miesta, alebo si nechcete zaberať miesto v pamäti môžete použiť online slovník. Pokiaľ hľadáte viac ako len preklad slov vyhľadajte výkladový slovník anglický online. Okrem prekladu slova obsahuje aj iné jazykové informácie o danom slove (aké koncovky sa pri skloňovaní používajú, množné číslo, výslovnosť,…). Na internete ich nájdete veľa.

 

Slovensko anglický slovník GOOGLE (Google Translate)

Ak používate internetový prehliadač Google Chrome môžete používať tzv translator anglicko slovenský. Obsahuje viac ako sto jazykov a prekladá z a aj do slovenského jazyka. Môžete ho používať aj bez pripojenia na internet – v tomto prípade ale budete musieť stiahnuť jazyky, medzi ktorými budete chcieť prekladať. Získate tak anglicko slovenský a aj slovensko anglický slovník.

Jednoduché používanie a rýchly preklad – tento prekladač Google si obľúbite a stane sa prvým slovníkom, po ktorom siahnete keď budete potrebovať anglický, alebo slovenský preklad. Je vhodný aj ako prekladač viet a textu. Anglicko slovenský slovník s výslovnosťou – prekladač Google vám vyhovie aj v tomto.

Ak budete nabudúce na internete hľadať výborný prekladač viet anglicko slovenský prezrite si aplikácie Google a použite ich.

 

Anglicko slovenský slovník LINGEA

Hľadáte tematický anglický prekladač s výslovnosťou? Skúste si prezrieť  Anglicko slovenský slovník LINGEA. Za tematické slovníky si budete musieť priplatiť, ale ak hľadáte všeobecný anglicko slovenský slovník s výslovnosťou je pre vás Lingea to pravé. A navyše si môžete tento všeobecný Anglicko slovenský slovník stiahnuť zadarmo.

Prekladač viet a textu, tvaroslovie, konverzácia a gramatika vám s prekladom cudzieho jazyka do slovenčiny výborne pomôžu.

 

Slovensko anglický slovník AZET

Online slovensko anglický slovník Azet si poradí so siedmimi jazykmi (angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, maďarčina, taliančina a ruština). Prekladá slovíčka a frázy do slovenčiny a aj zo slovenčiny.

Celý text, alebo vety vám nepreloží, ale pomôže vám aspoň v základnom preklade.

 

Ďalšie slovenské slovníky

Angličtina, aj keď je najpoužívanejším a najznámejším jazykom na svete nie je jediný. Ak potrebujete slovenský preklad napríklad z nemčiny či maďarčiny stačí si len stiahnuť príslušný prekladač viet a textu.

Pri preklade z viac ako sto jazykov vám pomôže aj aplikácia Google Chrome – prekladač Google (translate). Slovíčka, frázy, vety a aj celé texty vám preloží za pár sekúnd.

 

Česko slovenský slovník

Aj keď sme s Českou republikou tvorili desiatky rokov jeden štát naša reč je odlišná. V každom z týchto jazykov sa nájdu slovíčka, ktorým jednoducho nerozumieme, alebo si ich prekladom nie sme istí. Česko slovenský slovník vám pomôže tieto drobné jazykové bariéry prekonať.

 

Nemecko slovenský slovník

Nemecko nie je tak ďaleko. Či sa tam chystáte stráviť víkend, alebo idete na nákupy nemecký slovník vám určite pomôže. Tiež ho môžete využiť ako prekladač textov (napr. recept, návod,…).

 

Španielsko slovenský slovník

Plánujete najbližšiu dovolenku stráviť v Španielsku? Pri konverzácii s miestnymi obyvateľmi sa nebudete musieť spoliehať len na angličtinu. Španielsky slovník sa vám určite zíde. Ak si stiahnete online verziu nebudete potrebovať ani pripojenie na internet.

 

Maďarsko slovenský slovník

Maďarsko slovenský a slovensko maďarský slovník určite budete potrebovať ak chodievate do Maďarska na nákupy, a nie len tie. Maďarsko je susedná krajina a zájsť si tam občas na výlet je príjemnou zmenou pre každého.

Môžete si stiahnuť maďarský slovník, alebo využiť prekladač Google a stiahnuť si maďarský a slovenský jazyk.

Anglicko slovenský slovník funguje aj bez pripojenia na internet? 📒

Áno, verzia Anglicko slovenského slovníka, ktorý si môžete stiahnuť funguje aj bez pripojenia na internet. Celý slovník si stiahnete do počítača a môžete ho používať offine (bez pripojenia na internet). Ak budete mať slovník v počítači nebudete potrebovať jeho knižné vydanie.

Aké slovníky si môžem zadarmo stiahnuť? ✅

Zadarmo si môžete do počítača stiahnuť množstvo rôznych slovníkov: maďarsko slovenský, nemecko slovenský, španielsko slovenský a mnoho iných. Stačí ich len vyhľadať a stiahnuť. Slovníky v počítači vám pomôžu s prekladom slovíčok, ale niektoré obsahujú aj často používané frázy či slovné spojenia.

Aký je rozdiel medzi offline a online anglicko slovenským slovníkom?📡

Stiahnutím offline slovníka si do počítača stiahnete celý slovník. Po jeho stiahnutí už nie ste závislí od internetu a môžete ho kedykoľvek použiť. Pravdou ale je, že zaberá miesto v počítači. Online slovníky nájdete na internete. Nemusíte ich sťahovať do počítača. Ak chcete online slovník použiť musíte mať pripojenie k internetu. Bez neho sa k slovníku nedostanete.

Môžem sa s pomocou slovníka naučiť cudzí jazyk? 👍

Môžete. V slovníku nájdete okrem prekladu slovíčka aj jeho výslovnosť a niekedy aj gramatika V závislosti od verzia slovníka tu môžete nájsť aj konverzácie, ktoré využijete pri návšteve lekára, reštaurácie, hotela, a pod. Existujú ale aj výučbové programy na cudzie jazyky. S nimi sa cudzí jazyk naučíte rýchlejšie a jednoduchšie. Tieto programy si ale môžete zadarmo len vyskúšať. Po uplynutí skúšobného obdobia je potrebné si program zakúpiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 8 votes
Názov programu
Slovak English dictionary ProDict
Operačný systém
Windows
Software Category
Domácnosť, Podnikanie & Kancelária
Cena
FREE