oCAM (nahrávanie obrazovky)

oCAM je program na nahrávanie obrazovky počítača. Zachytiť to, čo sa práve deje na monitore počítača môžete práve s týmto programom.  Vytvorený záznam môžete následne uložiť do rôznych formátov  a pokojne aj poslať.

Najnovšia verzia oCAM na stiahnutie zadarmo vám umožní vytvoriť nie len video záznam z diania na obrazovke počítača ale aj screenshot. Ak potrebujete program, ktorý to zvládne neváhajte a využite ponuku oCAM sťahuj.

 

oCAM download

Či už sa rozhodnete využiť ponuku oCAM na stiahnutie zdarma, alebo si vyhľadáte na internete výraz oCAM download získate program na nahrávanie obrazovky vášho PC. Program využijete ak potrebujete priateľovi vysvetliť ako hrať online hru, tiež ak si chcete vytvoriť záznam z filmu, videoklipu a pod.

oCAM zadarmo je jednoduchý program s prehľadným rozhraním, ktorý zvládnu používať aj začiatočníci. Používa ho mnoho ľudí na celom svete a vďaka tomu sa jeho ovládanie zjednodušilo a optimalizovalo. Umožní vám efektívne nahrávať všetko čo sa práve deje na monitore počítača. Ak video práve nepotrebujete a stačí vám len snímka obrazovky môžete s týmto programom vytvoriť aj screenshot.

Spustenie nahrávania a zastavenie jedným kliknutím, zmena veľkosti nahrávania obrazovky, automatické ukladanie záznamu, nastavenie pomocou klávesových skratiek a možnosť uložiť nahraté video do rôznych formátov (AVI, MP4, MOV, FLV, MPEG2,…). Toto všetko môžete s programom oCAM zadarmo. Stačí si ho len stiahnuť a inštalovať.

 

oCAM Windows / Mac

Program na snímanie obrazovky zadarmo využijú všetci, ktorí radi hrajú online hry, vytvárajú vlastné tutoriály alebo potrebujú vytvoriť záznam obrazovky počítača trebárs aj z dôvodu odhalenia chyby. Ak ste sa teraz rozhodli nájsť výraz oCAM download Windows free nemusíte ho hľadať na internete. Program si môžete stiahnuť aj na tejto stránke.

Program si môžete stiahnuť a používať zadarmo. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu nebude vyhovovať môžete vyskúšať iný program na snímanie obrazovky, napríklad Bandicam.

Ak používate operačný systém Mac tento program vám fungovať nebude. Môžete si ale bez akéhokoľvek sťahovania programov vytvoriť fotografiu obrazovky.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
oCAM
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Video
Cena
Free
Stránka výrobcu