BANDICAM (nahravanie obrazovky)

Bandicam je program, s ktorým môžete nahrávať videá a snímať obrazovku počas hrania PC hier, pozerania videa a pod. V podstate tento program dokáže zachytiť všetko čo sa deje na obrazovke počítača. Môže nahrať aj hru, ktorú hráte ak je v nej použitá grafická technológia DirectX, OpenGL, Vulkan.

Popri väčšine programov, ktoré vedia zmazať históriu prehliadanie sa občas program, ktorý zaznamená čo práve robíte na počítači isto zíde. Ak je to aj váš prípad nemala by vám uniknúť najnovšia verzia Bandicam na stiahnutie zadarmo môže byť na istý čas vaša.

Ak potrebujete vedieť, či vám program vyhovuje, môžete ho zadarmo vyskúšať. Jednoduché a prehľadné rozhranie, možnosť nastavenia jazykovej verzie a ľahké používanie sú kladmi, pre ktoré by si mal kliknúť na Bandicam sťahuj.

 

Bandicam download

Ak potrebujete nahrať časť počítačovej hry, videa, alebo čokoľvek čo je práve na obrazovke počítača môžete to urobiť prostredníctvom programu Bandicam CZ. Program Bandicam nahrá všetko čo budete chcieť – PC hry, prednášky, semináre, alebo hovory prostredníctvom Skype či si urobiť video záznam z videokamery (prípadne iného zariadenie).

Bandicam na stiahnutie zdarma je výbornou ponukou ak sa neviete rozhodnúť medzi viacerými podobnými aplikáciami. Zadarmo si vyskúšate, či vám vyhovuje.

Potrebujete nahrať len časť obrazovky? Aj s tým vám program Bandicam pomôže. Umožní vám nahrávať len časť obrazovky, tiež môžete nastaviť ako dlho má nahrávanie trvať, prípadne si nahrávanie nastaviť dopredu  (napr. má sa nahrávať každý utorok od 10:00 do 18:00 hod). Umožňuje aj kreslenie na obrázku, či videu, ktoré nahrávate. Aplikáciu Bandicam stiahnuť sa určite oplatí.

 

Bandicam Windows

Ak hľadáte vhodný program na nahrávanie obrazovky Bandicam je tou dobrou voľbou. Počas skúšobnej doby môžete Bandicam používať zadarmo.

Bandicam Windows download free- na tento odkaz by ste mali kliknúť ak chcete zaznamenať obrazovku počítača. Po uplynutí skúšobnej doby je na vašom rozhodnutí, či si program zakúpite, alebo nie.

Ak používate operačný systém Mac pojem Bandicam Mac download budete hľadať márne. Program Bandicam nie je s Mac kompatibilný.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 3 votes
Názov programu
BANDICAM
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
Free Trial
Stránka výrobcu