NEED for SPEED MOST WANTED (PC hra)

Hru Need For Speed hádam netreba ani špeciálne predstavovať. Preteky, naháňačky a rýchle autá je to, čím sa táto pretekárska hra dostala na vrchné priečky podobných hier na celom svete.

 

Najnovšia Need For Speed Most Wanted stiahnuť – aj keď je hra už niekoľko rokov na internete stále má nových fanúšikov a nadšencov, ktorí tento výraz zadávajú do prehliadača. Naháňačky s policajtmi a nelegálne preteky super rýchlych áut prinášajú množstvo dobrodružstva a zábavy aj do vašich obývačiek.

V hre NFS Most Wanted si môžete vybrať auto na ktorom budete jazdiť, môžete si ho vylepšovať a aj skrášľovať. Peniaze na zlepšenie auta získate ak vyhráte preteky. Oproti starším verziám hry Need For Speed sa v tejto hre automobil nedá zničiť. Môžete ho poškriabať ale zničiť sa vám ho nepodarí. Peniaze tak môžete investovať len do vylepšovania auta.

 

Need For Speed Most Wanted download

Demo Need For Speed Most Wanted stiahnuť zdarma si môže každý, kto má v počítači operačný systém Windows. Pretekárska hra, v ktorej nechýbajú naháňačky s políciou vo vás prebudí zmysel pre rýchlu jazdu. Ak sa aj ty chceš dostať na prvé miesto v pouličných pretekoch tak čo najrýchlejšie Need For Speed Most Wanted sťahuj.

Hra je vhodná pre jedného hráča, ale môžu ju hrať aj viacerí. Need For Speed Most Wanted singleplayer, alebo Need For Speed Most Wanted multiplayer sa líšia v niekoľkých detailoch. Vo verzii NFS Most Wanted multiplayer získate body takmer za všetko – dostanete sa na miesto stretnutia prvý, odstránite súperov počas závodu,… za všetko máte body.

 

Need For Speed Most Wanted PC

Najznámejšiu závodnú hru si môžete stiahnuť do počítača – Need For Speed Most Wanted – download PC. Nezabúdajte ale, že ide len o časť hry, ktorú môžete spustiť len s operačným systémom Windows.

Need For Speed Most Wanted plná verzia vás bude niečo stáť. Cena NFS Most Wanted sa pohybuje okolo 10 euro. Môžete si ju zahrať nie len na PC, ale aj na Xbox 360, PS2, alebo mobilnom telefóne.

 

 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 5 votes
Názov programu
NEED FOR SPEED MOST WANTED
Operačný systém
Windows xp, Window Vista
Software Category
Hry - Simulátory
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu