MAFIA 2 (PC hra)

Mafia je séria troch hier, ktorá chytí za srdce každého kto má rád naháňačky, prestrelky, dobrodružstvo a poriadnu akciu. Kto si zahral prvú časť s názvom Mafia: The City of Lost Heaven sa isto nevedel dočkať ďalšej časti.

 

Oproti prvej verzii je dej príbehu Mafia 2 zasadený do 40. a 50. rokov 20. storočia. V meste Empire Bay žijú tri mafiánske rodiny. Vy do deju vstúpite ako sicílsky emigrant a vašou úlohou je dostať svoju pozíciu čo najvyššie.

Najnovšia verzia hry Mafia má už číslo 3, ak si ale chcete vychutnať akčnú hru poriadne je dobré zahrať si ju od začiatku.

 

Mafia 2 download

Zadávate v prehliadači výraz Mafia 2 čeština, či slovenčina? Nakoľko je Mafia 2 dielom českej spoločnosti môžete si ju stiahnuť bez toho aby ste sa obávali jazykovej bariéry. Mafia 2 download je odkaz, ktorý by nemal uniknúť nadšencom akčných hier.

Mafia 2 na stiahnutie zadarmo nie je. Môžete si ale stiahnuť demo Mafia 2 zadarmo. Ak vás hra zaujme môžete si zakúpiť hru- Mafia 2 plná verzia. Ceny sa obávať nemusíte – Mafia 2 cena je okolo 15 e.

Prestrelky, naháňačky, úteky pred políciou a množstvo ďalších akčných scén v tejto hre nájdete veľké množstvo. Zaujmú vás isto nie len rôzne misie, ktoré musíte plniť, ale aj luxusné autá. V hre Mafia 2 postavy stoja tiež za zmienku. Ty ako Vito Scalleta (emigrant so Sicílie), Joe Barbaro (kamarát Vita) a Henry Tomasino (spolupracovník) ti budú robiť počas hry spoločnosť. Ak chceš vedieť ako bude Vito napredovať tak Mafia 2 sťahuj.

Mafia 2 PC

Pokiaľ vás prvá časť hry Mafia vtiahla do deja vedzte že druhá časť je ešte lepšia. Akčná počítačová hra Mafia 2 obsahuje ešte viac strieľačiek aj naháňačiek.

Tak ako prvá časť aj táto je len pre jedného hráča – Mafia 2 singleplayer. Môžete si ju zahrať na PS3, Xbox-e 360 alebo na počítači. Ak ste sa rozhodli pre Mafia 2 PC kompatibility sa obávať nemusíte. Perfektne funguje v operačnom systéme Windows a aj Mac.

Mafia 2 návod vám pomôže vyriešiť každú komplikovanejšiu misiu, s ktorou si nebudete vedieť poradiť.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
1.5 based on 80 votes
Názov programu
MAFIA 2
Operačný systém
Windows xp, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Hry
Cena
FREE TRIAL (Demo)
Stránka výrobcu