NAVIEXTRAS TOOLBOX (aktualizácia navigácie)

Naviextras Toolbox je počítačový program, s ktorým budete mať vždy aktuálnu navigáciu. Pokiaľ využívate počas jazdy navigáciu tento program sa postará o jej aktualizáciu a samozrejme aj aktuálne mapy.

Najnovšia verzia Naviextras Toolbox na stiahnutie zadarmo funguje pre viacero typov navigácií. Nenechajte sa zaskočiť novou obchádzkou a majte vždy po ruka aktuálnu navigáciu – sťahuj Naviextras Toolbox

 

Naviextras Toolbox download

Pc program Naviextras Toolbox na stiahnutie zadarmo zabezpečí aby bola vaša navigácia vždy aktuálna. Stačí len stiahnuť Naviextras Toolbox zdarma do počítača a inštalovať ho. Program sa už o vašu navigáciu postará.

Program Naviextras Toolbox zadarmo po pripojení navigácie k počítaču rozpozná o aký typ navigácie ide, vyhľadá na internete dostupné aktualizácie a porovná online databázu s tou, ktorú máte. Ak to bude potrebné navrhne vám aktualizáciu navigácie.

Ak ako navigáciu používate aplikáciu v mobile, napr. Mapy Google viete, že šoférovať a zároveň pozerať na malý displej mobilu nie je ono. Ak ale používate navigáciu je zas dobré postarať sa aby bola vždy aktuálna. Naviextras Toolbox na stiahnutie sa o to postará. Okrem samotnej navigácie aktualizuje aj mapy, ktoré máte stiahnuté.

 

Naviextras Toolbox Windows / Mac

Tento počítačový program na vyhľadávanie aktualizácií navigácií pracuje aj s SD kartami. Jednoduchý softvér sa ľahko ovláda a aj bez návodu budete vedieť čo robiť. Stačí len kliknúť na Naviextras Toolbox download, pripojiť navigáciu a o ostatné sa program postará sám.

Program si môžete zadarmo stiahnuť do počítačov s operačným systémom – Naviextras Toolbox download Windows. Ak hľadáte podobný program do počítačov s OS Mac je dobré obzrieť sa po inej alternatíve. Tento softvér vám vo vašich počítačoch nebude fungovať.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Naviextras Toolbox
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free
Stránka výrobcu