NÁJDI MI MOBIL (mobil app)

Nájdi mi mobil je aplikácia, s ktorou nájdete svoj stratený, alebo ukradnutý mobil. Ak telefóny často strácate, alebo vám ho už pár krát ukradli určite oceníte program, ktorý vám prezradí kde sa váš mobil nachádza.

Najnovšia verzia Nájdi mi mobil na stiahnutie zadarmo je vhodná pre všetkých, ktorí sa obávajú o svoj telefón. Či už patríte medzi zábudlivcov, ktorí strácajú veci, alebo sa bojíte jeho odcudzenie táto apka je presne pre vás. Sťahuj Nájdi mi mobil a už sa nemusíš o svoj telefón obávať.

 

Nájdi mi mobil download

Pomocou GPS technológie môžete svoj mobilný telefón kedykoľvek nájsť. Podstatné je aby ste v ňom mali stiahnutú app Nájdi mi mobil zadarmo. Dôležité je, aby aj v mobile, ktorým svoj telefón hľadáte bola táto aplikácia a mala povolenie sledovať váš mobil. Preto kliknite na odkaz Nájdi mi mobil download ešte dnes.

Pokiaľ nechcete hľadaním strateného mobilného telefónu otravovať známych alebo rodinu môžete ho vyhľadať pomocou webovej stránky. V oboch prípadoch vďaka Nájdi mi mobil zdarma zistíte, kde sa práve nachádza. Na mape sa zobrazí poloha a adresa vášho mobilu v reálnom čase.

Vždy keď sa stratený, alebo ukradnutý mobil pohne z posledného miesta dostanete na telefón aktualizáciu o jeho novej polohe. App Nájdi mi mobil na stiahnutie zadarmo by ste pre každý prípad mali mať.

 

Nájdi mi mobil Android / iPhone

Túto aplikáciu môžete používať aj v prípade ak potrebujete zistiť kde sú vaše deti, alebo ďalší členovia rodiny.  Vďaka GPS zistíte kde sa práve nachádzajú. Ak vaše deti strácajú mobil s touto apkou ho nájdete. Vďaka nej budete vedieť vždy, kde ho zabudli alebo kde sa nachádza ak im ho niekto ukradol.

Nájdi mi mobil download Android – aplikácia bude perfektne fungovať v mobiloch s androidom. Ak hľadáte rovnako šikovnú aplikáciu pre iPhone na internete isto nájdete vhodnú alternatívu. Stačí len zadať do prehliadača výraz Nájdi mi mobil download iPhone a vybrať si tú, ktorá vám najviac vyhovuje.

Ako funguje aplikácia Nájdi mi mobil? ❓

Aplikácia Nájdi mi mobil funguje na GPS. Vďaka tomu vám môže zobraziť poslednú polohu vášho mobilu. Dôležité ale je aby bola táto aplikácia stiahnutá aj v mobile, z ktorého hľadáte svoj telefón. Môžete tak zistiť nie len to, kde je váš mobil, ale apku môžete použiť aj keď chcete vedieť kde sú vaše deti alebo priateľ.

Môžem si app Nájdi mi mobil stiahnuť zadarmo?✅

Aplikácia Nájdi mi mobil je na stiahnutie zadarmo. Nebudete za ňu a ani za jej používanie nič platiť. Tento mobilný program sa vám zíde ak často strácate alebo zabúdate telefóny. Využijete ju aj keď vám mobil ukradnú. Nezistíte síce kto vám ho zobral, ale zistíte kde sa telefón nachádza.

Musí byť app Nájdi mi mobil inštalovaná aj v mobile z ktorého chcem nájsť môj mobil? 💻

Nie, nemusí. Svoj mobilný telefón môžete nájsť aj prostredníctvom internetu a webovej stránky. Zobrazí sa vám posledná známa poloha mobilu a vy zistíte kde sa nachádza. Ak je mobil mimo dosahu GPS zobrazí sa jeho posledná známa poloha.

Môžem si stiahnuť aplikáciu Nájdi mi mobil aj do iPhone? 📱

Nie, táto aplikácia bezchybne funguje len v mobiloch s Androidom. Ak používate iPhone určite nájdete vhodnú aplikáciu kompatibilnú s vašim operačným systémom.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 7 votes
Názov programu
Nájdi mi mobil
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu