MICROSOFT TEAMS (online komunikácia)

Microsoft Teams je komunikačný program pre počítače od spoločnosti Microrosoft. V podstate ide o službu, ktorú je možné prepojiť s ostatnými službami tejto spoločnosti.

Najnovšia verzia Microsoft Teams na stiahnutie vám umožní rýchlo a jednoducho sa spojiť a komunikovať s priateľmi, rodinou, kolegami v práci a každým, kto túto službu tiež využíva. Sťahuj Microsoft Teams a zostaň v kontakte s každým s kým chceš a koho v živote potrebuješ. Stačí ak aj on má v PC tento program.

 

Microsoft Teams download

Kliknutím na odkaz Microsoft Teams download  získate program na výmenu správ, prostredníctvom neho môžete viesť videohovory, skupinový chat, priraďovať úlohy podriadeným, upravovať kalendár a posielať súbory.

Oproti iným komunikačným programom vám Microsoft Teams zadarmo umožní prístup do cloudu, zdieľať dokumenty, vytvárať spoločné práce vo Worde, Excely alebo PowerPointe atď. Iné podobné aplikácie a programy vám tento prístup nemusia umožniť.

Tento komunikačný program od Microsoftu je členený do niekoľkých prehľadných sekcií – Activity, Chat, Teams, Meeting, Files. Aj keď sa zdá, že program Microsoft Teams zadarmo využijete len ohľadom práce nie je tomu tak. Môžete s ním plánovať rodinné stretnutia, preberať rodinný rozpočet, zdieľať obrázky a fotky, zdieľať polohu a vytvorené dokumenty ukladať do cloudu. Využijete ho pracovne, rodinné a aj pri štúdiu, keď sa potrebujete spojiť s profesorom či spolužiakmi.

 

Microsoft Teams Windows / Mac

Microsoft Teams zdarma môžete používať istý čas. Po jeho uplynutí je táto služba spoplatnená. Za ten čas ale môžete vyskúšať ako sa vám s programom pracuje.

Komunikačný nástroj je kompatibilný s operačným systémom Windows – Microsoft Teams download Windows. Pokiaľ hľadáte tento program aj pre operačný systém Mac nájdete ho. Stačí len vyhľadať výraz Microsoft Teams download Mac, alebo sa obzrite po inom rovnako dobrom programe – napríklad Zoom Cloud Meeting.

Pokiaľ používate na komunikáciu a chatovanie zväčša mobilný telefón môžete si tento program stiahnuť aj do mobilov. Ak vyhľadáte v prehliadači výraz Microsoft Teams download Android nájdete verziu, ktorá bude vo vašom telefóne perfektne fungovať.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
Mirosoft Teams
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Komunikácia
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu