ZOOM APLIKÁCIA na PC (sk)

Zoom Cloud Meetings je aplikácia, ktorá vám umožní zúčastniť sa videokonferencií, alebo online schôdzok. Prostredníctvom nej môžete posielať aj hromadné správy, chatovať s konkrétnymi účastníkmi a pod. Komunikácia online prostredníctvom Zoom vám zaistí bezpečie na internete a čistý obraz pri videokonferenciách. Umožní vám uskutočniť video míting so 100 účastníkmi na 40 minút, alebo časovo neobmedzený video hovor medzi dvoma účastníkmi.

 

Komunikácia cez internet je čoraz populárnejšia. Ak vám nestačí Skype alebo Messenger skúste si stiahnuť  Zoom. Zoom APK, alebo aplikácia Zoom obsahuje viacero funkcií, ktoré sa vám isto zídu. Ak chcete tento program v počítači mať aj vy vyhľadajte výraz Zoom Google Play. Môžete si ho stiahnuť aj z tejto stránky.

 

Zoom aplikácia na PC – videokonferencia

Video hovory, volanie cez internet, posielanie správ, online komunikácia,… s vhodnou aplikáciou toho dokážete oveľa viac. Aplikácia Zoom pre PC je ideálnym programom na vytváranie a plánovanie virtuálnych konferencií, stretnutí a hovorov.

Viesť, alebo sa zúčastniť video hovoru prostredníctvom aplikácie Zoom Meetings je celkom jednoduché. Neviete ako sa prihlásiť na Zoom? Otvorte aplikácie, kliknite na „sing up free“ a budete presmerovaní na stránku poskytovateľa – Web Zoom. Vyplníte pár údajov (uveďte svoj mail) a kliknete na „sing up“. Do mailovej schránky vám príde správa na overenie registrácie. Po kliknutí na odkaz a vyplnení údajov môžete zorganizovať video hovor. Ak už máte vytvorené konto na www.zoom.us login  môžete online stretnutie kedykoľvek zorganizovať. Stačí sa len prihlásiť do svojho účtu – Zoom login. Podrobnejší Zoom návod nájdete na internete – Zoom SK, alebo pre jazykovo zdatnejších aj Zoom english.

Verzia Zoom Free ponúka aj volania medzi dvoma účastníkmi. Počas videokonferencií môžete používať ďalšie funkcie

 • četovať medzi sebou, alebo v skupine
 • zdieľať súbory – fotky, weby, súbory z Drive, Dropbox a pod.
 • viesť súkromné hovory (audio, alebo video)

Ak chcete do video hovoru prizvať účastníkov, s ktorými bežne komunikujete na Skype využite doplnok Zoom Skype. Vyberiete zo zoznamu na Skype osoby, ktoré sa majú hovoru zúčastniť a video hovor otvoríte prostredníctvom aplikácie Zoom pre PC. To isté môžete aj prostredníctvom Facebooku – Zoom Facebook.

 

Zoom aplikácia na PC download

Zoom aplikácia na stiahnutie pre PC je pre súkromné použitie (v domácnostiach) dostupná zadarmo. Ak neviete ako si stiahnuť Zoom stačí len v prehliadači vyhľadať a stiahnuť si túto aplikáciu – APP Zoom download. Túto aplikáciu získate zadarmo a môžete používať tak dlho ako chcete, bez toho, aby ste za ňu museli neskôr platiť.. Stiahnutím Zoom FREE môžete viesť video, alebo audio hovor s kýmkoľvek. Následne je potrebná inštalácia programu – stačí len kliknúť na program a začne sa inštalovať. Zoom Pro je platená verzia pre komerčné použitie.

Po inštalácii sa môžete prihlásiť prostredníctvom aplikácie a vytvoriť si konto. Aby ste sa mohli zúčastňovať video konferencií je potrebné aby ste poznali heslo, cez ktoré sa môžete k video hovorom pripojiť. Zoom stiahnuť zadarmo by si mal každý, kto chce stretnutie uskutočniť. Program funguje aj vo Windows a Mac

 • Zoom cloud meetings Macbook
 • Zoom cloud meeting Windows

Ak chcete videohovor vytvoriť vyplníte na Web Zoom pár povinných údajov (meno, mail, heslo) a vytvoríte nové online stretnutie „New Meeting“. Získate kód, ktorý odošlete osobám, ktoré sa k online hovoru majú pripojiť.

 

Zoom aplikácia PC online

Chcete sa zúčastniť online pracovného stretnutia? V prvom rade je dobré vyhľadať Zoom na stiahnutie. Ak ste vyhľadali, stiahli a inštalovali Zoom download PC otvorte ho a kliknite na okienko Meeting kde zapíšete číslo (Zoom keynote), ktoré vám poslala osoba, ktorá organizuje Zoom video online stretnutie.

Ak si bude aplikácia vyžadovať pre vstup do hovoru heslo vypýtajte si ho od organizátora. Odsúhlaste používanie mikrofónu a kamery (použiť môžete aj kompatibilné aplikácie Camera Zoom fx premium APK, Camera Zoom FX APK). Teraz by ste už mali byť pripojení a vidieť sa v náhľade. Od teraz môžete komunikovať so všetkými účastníkmi schôdze online.

 

Zoom aplikácia na Windows/Zoom Mac

„Zoom aplikácia na stiahnutie PC“ pod týmto výrazom nájdete aplikáciu, ktorá je kompatibilná s operačným systémom Windows aj Mac. Nemusíte vyhľadávať špeciálnu verziu pre konkrétny systém, napr Zoom download win 10.

 • Zoom Windows xp
 • Zoom Windows Vista
 • Zoom Windows 7
 • Zoom Windows 8
 • Zoom Windows 10

alebo

 • Zoom Meetings download for mac

Tento program bude fungovať aj v tabletoch, alebo iných mobilných zariadeniach s Windowsom, Androidom a aj iPhone.

– Zoom download Windows

– Zoom Android

– Zoom iOS

V tomto prípade je dobré ale obzrieť sa po mobilnej verzii aplikácie.

Funguje rovnako dobre aj v rôznych prehliadačoch – Zoom Google Chrome, Zoom Firefox, … a ďalších.

 

Zoom aplikácia PLUS +

Spoločnosť Zoom nevyvíja len aplikácie na online komunikáciu. Zoom player APK je multimediálny prehrávač. Táto aplikácia je po mesiaci bezplatného používania spoplatnená.

Ak chcete zorganizovať online komunikáciu kde bude viac ako 100 účastníkov má pre vás Zoom extra balíčky, za ktoré si budete musieť zaplatiť. Môžete zorganizovať online konferenciu aj s 300 či viac účastníkmi.

Zoom Pro – 100 účastníkov,  časový limit video konferencií je 24 hodín, nájdete tu aj funkciu (tool Zoom)  pozvať účastníkov zo zoznamu Skype – Zoom Skype

Zoom Business – online konferencia s 300 účastníkmi – plus  ďalšie funkcie

Zoom Enterprise – 500 a viac účastníkov a množstvo iných funkcií.

Čo je Zoom PC? ✅

Zoom Cloud Meeting je program, prostredníctvom ktorého môžete usporiadať, alebo sa zúčastniť videokonferencie. Stačí ak má tento program v počítači inštalovaný každú účastník videokonferencie. Prístup ku konferencii posiela zakladateľ konferencie všetkým účastníkom.

Ako funguje Zoom PC? 👦

V programe môžete uskutočniť videohovory z desiatkami až stovkami ľudí naraz. Záleží od vás s koľkými osobami chcete hovor uskutočniť. Zdarma môžete uskutočniť online konferenciu s maximálne 100 účastníkmi. Ak ich má byť viac budete si musieť zakúpiť vyššiu verziu programu.

Prečo by som si mal Zoom na PC stiahnuť? 💻

Program sa zíde všetkým, ktorý pracujú doma "Home Office" a nemôžu sa zúčastniť fyzicky pracovných schôdzok. Tento program našiel najväčšie uplatnenie v čase pandémie COVID 19, kedy väčšina zamestnancov kancelárií prešla na Home Office. Tiež je to výborný program pre pedagógov a študentov na dištančné prednáška.

Môžem si stiahnuť Zoom aplikáciu do mobilu? 📱

Zoom Cloud Meeting si môžete stiahnuť do mobilných telefónov (Android aj iPhone). Nájdete aj verzie kompatibilné s operačným systémom Windowsom a aj Mac. Program perfektne funguje v každom operačnom systéme, ak si ovšem stiahnete príslušnú verziu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 13 votes
Názov programu
Zoom Cloud Meeting
Operačný systém
Windows 7/10, Windows 8/8.1
Software Category
Komunikácia
Cena
FREE
Stránka výrobcu