KLARA – predpoveď počasia (mobilná app)

Klara je mobilná aplikácia na predpoveď počasia. Ak chcete vedieť ako bude zajtra, alebo kedy bude pršať môžete to zistiť aj pomocou tejto aplikácie na predpoveď počasia.

Najnovšia verzia Klara na stiahnutie zadarmo je užitočná aplikácia, ktorá by nemala chýbať v žiadnom mobilnom telefóne. Vďaka nej budete vedieť kedykoľvek aké bude počasie kdekoľvek na svete. Sťahuj Klara – predpoveď počasia.

 

Klara download

App Klara na stiahnutie zadarmo vám zobrazí predpoveď počasia z Nórskeho meteorologického ústavu. Nájdete v nej tak aj grafy, ktoré síce laikom veľa nehovoria ale profesionáli ich určite uvítajú. Táto aplikácia na predpoveď počasia ale nie je len pre profesionálov. Vďaka svojej presnosti a jednoduchému intuitívnemu ovládaniu je Klara zadarmo vhodnou aplikáciou pre všetkých.

Tak ako v každej predpovedi počasia aj tu nájdete krátkodobú a dlhodobú predpoveď. Ak sa chystáte na dovolenku alebo na výlet môžete si v aplikácii Klara zdarma pozrieť aké bude počasie kdekoľvek na svete, nie len tam, kde sa práve nachádzate.

V prehľadných grafoch, ktoré v mobilnom programe na predpoveď počasia Klara zadarmo nájdete môžete jednoducho zistiť aké teploty môžete očakávať, aká bude rýchlosť vetra, množstvo zrážok alebo hodnotu tlaku. Obľúbené miesta si môžete uložiť do zoznamu, vďaka čomu budete mať rýchlo prístup k týmto lokalitám a predpovedi počasia.

 

Klara Android / iPhone

Nájsť aplikáciu na predpoveď počasia nie je ťažké, problém je, že nie vždy vám aplikácia podá presné údaje. Aplikácia Klara zobrazuje dáta z meteorologického ústavu v Nórsku, takže o presnosti predpovede niet najmenších pochybností.

Aplikácia na globálnu predpoveď počasia funguje len v mobilných telefónoch s Androidom – Klara download Android. Nájdete ju na stiahnutie zadarmo aj na Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Klara predpoveď počasia
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free