WEATHER BAR (predpoveď počasia na PC)

Weather Bar je počítačový program, ktorý vám zobrazí predpoveď počasia. Stiahnite si predpoveď počasia do počítača a už nemusíte navštevovať meteorologické stránky.

Najnovšia verzia Weather Bar na stiahnutie zadarmo vám poskytne podrobnú a presnú predpoveď počasia na niekoľko hodín a aj dní dopredu. Nespoliehajte sa na predpoveď v televízii, ale získajte ju priamo do PC. Sťahuj Weather Bar.

 

Weather Bar download

Ak ste zvyknutí mať aplikácie s predpoveďou počasia v mobile isto sa vám zíde predpoveď počasia aj v počítači. Weather Bar na stiahnutie zadarmo je výborný program na predpoveď počasia do počítača. Môžete si tak kedykoľvek pozrieť nie len aktuálne počasie ale aj predpoveď. Zistite ako bude poobede či zajtra s programom Weather Bar zadarmo.

Tento program vám zobrazí predpoveď počasia v oblasti, kde sa práve nachádzate ale môžete si pozrieť aj aké je počasie v inej lokalite. Lokalita sa automaticky nastaví podľa polohy počítača, alebo si ju vyberiete zo zoznamu. Program Weather Bar zdarma sa po spustení zobrazuje v hornej lište monitoru. Máte ho tak stále na očiach. Ak naň kliknete zobrazí sa veľké okno s podrobnými informáciami o počasí.

S programom Weather Bar zadarmo získate tak podrobné informácie o teplote, aktuálnych a aj o očakávanom množstve zrážok, rýchlosti a smere vetra, vlhkosti vzduchu, hladine ozónu, východe a západe slnka a množstvo ďalších.

 

Weather Bar Windows / Mac

Prehľadný program Weather Bar zdarma si môžete nastaviť podľa svojich požiadaviek. Vybrať si môžete jednotky, v ktorých sa má zobrazovať teplota, zmeniť farbu programu alebo nastaviť ako často sa majú zobrazovať zmeny teploty. Návod na používanie programu nepotrebujete ale v programe ho nájdete. Spustí sa hneď ako si program prvý krát zapnete.

Tento program na predpoveď počasia zadarmo je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – Weather Bar download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Weather Bar
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Software Category
Domácnosť
Cena
Free