PRESNÉ POČASIA – živá predpoveď počasia (mobil)

Presné počasie – živá predpoveď počasia je aplikácia pre mobilné telefóny na predpoveď počasia. Ak chcete vedieť aké bude počasie o hodinu, zajtra alebo o týždeň stačí sa len pozrieť do tejto apky.

Najnovšia verzia aplikácie Presné počasie- živá predpoveď počasia na stiahnutie vám poskytne presnú predpoveď nech ste kdekoľvek na svete. Je jedno či si doma, alebo na dovolenke všade môžeš zistiť aké bude v najbližších hodinách počasie – Presné počasie – živá predpoveď počasia sťahuj.

 

Presné počasie – živá predpoveď počasia download

Aplikácia Presné počasie – živá predpoveď počasia zadarmo sama zistí kde sa práve nachádzate a poskytne vám všetky dostupné informácie o počasí v danej lokalite. Dážď, snehové prehánky, rýchlosť a smer vetra, vlhkosť, teploty, atmosferický tlak,… to je len pár základných informácií, ktoré ti Presné počasie na stiahnutie zadarmo poskytne.

Aplikácií na predpoveď počasia je veľké množstvo. Vybrať si tú najlepšiu môže chvíľu trvať. Presné počasie – živá predpoveď počasia app je mobilná aplikácia, ktorú budete mať vždy pri sebe. Vďaka nej zistíte aké bude počasie zajtra, o týždeň, alebo za hodinu.  Poskytne vám predpoveď pre všetky krajiny na svete, dozviete sa v nej aj to aké je počasie v tomto momente v metropolách sveta.

Súčasťou aplikácie Presné počasie zadarmo je aj meteorologická radarová animácia. Mapy vám pomôžu zistiť odkiaľ a kam smeruje búrka, či vás zasiahne dážď alebo sa môžete tešiť na slnečné popoludnie.

 

Presne počasie – živá predpoveď počasia Android / iPhone

Obávate sa náhlej zmeny počasia? Mobilná aplikácia Presné počasie – živá predpoveď počasia vám bude posielať upozornenia na blížiacu sa búrku, silný vietor alebo prudké lejaky. Ak vás tieto upozornenia nezaujímajú môžete si ich vypnúť.

Ak ste sa rozhodli kliknúť na Presné počasie download mali by ste vedieť, že program bude fungovať len v mobiloch s operačným systémom Android – Presné počasie download Android free. Aplikáciu nájdete aj v obchode Google Play, stačí len vyhľadať výraz Presné počasie Google Play.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 3 votes
Názov programu
Presné počasie - živá predpoveď počasia
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
FREE
Stránka výrobcu