GRAND THEFT AUTO: VICE CITY (mobilná hra)

Grand Theft Auto: Vice City je hra do mobilných telefónov. V tejto hre sa stanete gangstrom, ktorý môže všetko. Vypracujte sa, dostaňte sa medzi elitu gangstrov a upevnite a rozšírte svoju moc. Hru plnú adrenalínových naháňačiek a súbojov môžete mať aj v mobile.

Najnovšia verzia hry Grand Theft Auto: Vice City na stiahnutie je pokračovaním megaúspešnej tretej série hra Grand Theft Auto (GTA). Táto časť nadviazala na predchádzajúcu a v ničom v nej nezaostáva. Sťahuj Grand Theft Auto: Vice City.

 

Grand Theft Auto: Vice Cita download

V app Grand Theft Auto: Vice City sa dostanete do mesta Vice City. Necháte sa strhnúť vlnou zločinu, ktorá sa preháňa ulicami mesta. Postupne sa stávate gangstrom. Bitky, naháňačky, vraždy,… v hre sa stretnete s každým zločinom takmer na každodennom poriadku.

Mobilná hra na stiahnutie Grand Theft Auto: Vice City je akčná, dobrodružná a plná napätia.. Zvyšujte v nej svoju moc a dostanete sa medzi zločineckú elitu. Oddýchnuť si môžete na nádherných plážach, ale nájdete tu aj pusté bahnité močiare.

Dejom vám môže táto hra pripomínať hru Mafia, ktorú si môžete stiahnuť do počítačov. Pokiaľ ale chcete mať gangsterskú hru v mobile Grand Theft Auto: Vice City na stiahnutie je pre vás. Príbeh hry je plný zvratov a neočakávaných prekvapení a bude naozaj ťažké sa od hry odtrhnúť.

 

Grand Theft Auto: Vice City Android / iPhone

App Grand Theft Auto: Vice City je určená pre nadšencov rýchlych áut, zbraní a zločinu. Ak je to váš štýl môžete si túto aplikáciu stiahnuť do mobilu. Hra bude perfektne fungovať v mobiloch s Androidom a aj v iPhonoch. V Google Play, alebo v App Store nájdete verziu pre váš mobilný telefón

  • Grand Theft Auto: Vice City download Android
  • Grand Theft Auto: Vice City download iPhone (tu)

Hru ale nezískate zadarmo. Cena Grand Theft Auto: Vice City je 5,49 eura

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Grand Theft Auto: Vice City
Operačný systém
Android, iOS
Software Category
Mobilné app
Stránka výrobcu