GOOGLE EARTH (satelitné snímky)

Google Earth je program, s ktorým budete mať celú zemeguľu ako na dlani. Môžete s ním preskúmať celý svet do najmenších detailov. Satelitné snímky vám poskytnú reálny pohľad na našu planétu. Užite si pohľad z vesmíru ale aj detailné mapy lokalít a miest.

Najnovšia verzia Google Earth na stiahnutie zadarmo vám umožní prezrieť si akýkoľvek kút Zeme. Nechýbajú 3D snímky terénu, budov, miest. nájdete tu konkrétne ulice, domy a stavby. Sťahuj Google Earth a začni spoznávať svet z kresla obývačky.

Google Earth download

Kliknutím na Google Earth na stiahnutie zadarmo získate virtuálny 3D glóbus, ktorý je zložený z družicových snímok. Pomocou myši ho môžete otáčať, približovať alebo sa pozrieť na konkrétne miesto.

Google je známy kvalitou a obľúbenosťou. Popri najpoužívanejšom prehliadači na svete Google Chrome si môžete teraz stiahnuť mapu celého sveta, ktorá za prehliadačom nijako nezaostáva. Google Earth zdarma nie je len obyčajný glóbus. Po priblížení nájdete ulice miest, hotely, nemocnice, letiská, banky,…  Ak máte pomalší internet môže sa stať, že približovanie a následné zaostrovanie konkrétneho miesta bude trvať trochu dlhšie.

Budovy si môžete pozrieť z každého uhla, niektoré miesta a stavby si môžete prezrieť v 3D. V tomto programe môžete využiť aj vlastné architektonické nadanie. Môžete si vymodelovať vlastnú stavbu v 3D a vložiť ju do mapy. Zistíte ako by sa vynímal váš dom v realite. To ale nie je všetko, ďalšou lahôdkou v Google Earth zadarmo je virtuálne planetárium (funkcia Sky).

 

Google Earth Windows / Mac

Tento program bude fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows, Mac a aj Linux. Ak chcete spoznávať svet tento softvér vám v tom pomôže. Stačí si len zadarmo stiahnuť príslušnú verziu

  • Google Earth download Windows
  • Google Earth download Mac

Okrem počítačových verzií tohto programu nájdete na internete aj aplikácie, ktoré si môžete stiahnuť do mobilných telefónov. Vďaka tomu sa budete môcť pozrieť na planétu kdekoľvek budete mať mobil a pripojenie na internet.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 4 votes
Názov programu
Google Earth
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Vzdelanie
Cena
Free
Stránka výrobcu