pCon.PLANNER

pCon.planner je grafický program pre navrhovanie 3D interiérov. Či už plánujete návrh interiéru kancelárie, alebo vlastného bytu táto aplikácia vám s tým pomôže. Najnovšia verzia pCon.planner môže byť aj vo vašom počítači úplne zadarmo.

 

Ak hľadáš dobrý bezplatný program na navrhovanie 3D projektov, zaujímaš sa o dizajn interiérov, alebo si len chceš prerobiť izbu zameraj sa na program od spoločnosti EasternGraphics. Sťahuj pCon.planner a navrhuj zariadenie interiéru podľa vlastných predstáv. Tento program sa používa v priemysle, službách a maloobchode.

 

pCon.planner download

Jednoduché rozhranie a možnosť použiť množstvo vkladacích prvkov (nábytok, farba stien, rôzne typy podláh, …) vám umožnia prejaviť svoju fantáziu naplno. pCon.planner stiahnuť zadarmo je ponuka, ktorú by ste mali určite využiť. S týmto grafickým programom môžete

  • kresliť pôdorysy, zariaďovať interiér
  • zakomponovať do návrhu CAD modely v rôznych formátoch (DWG, 3DS, SKP, DFX).
  • vytvoriť fotorealistické obrázky
  • umožní použiť a vložiť do návrhu tisícky modelov rôznych prvkov (posteľ, stôl, kreslá,….), ktoré vyrábajú reálny výrobcovia
  • v online knižnici Google nájdete ďalšie prvky, ktoré vo svojom projekte môžete bezplatne použiť
  • použiť môžete aj prvky ako schody, rôzne typy zábradlí, radiátory, okná,…

Toto všetko môžete ak kliknete na pCon.planner na stiahnutie zdarma.

Ak sa obávate náročnosti tohto programu na internete nájdete množstvo stránok s pomocou. Stačí len v prehliadači vyhľadať a kliknúť na pCon.planner manuál, alebo pCon.planner návod.

 

pCon.planner Windows/Mac

O tom, že pCon.Planner zadarmo sa oplatí už viete. Prv než si ho ale stiahnete je dobré uistiť sa, že tento 3D grafický program bude vo vašom počítači fungovať.

pCon.planner Windows download free je výraz, ktorý by ste mali vyhľadávať. pCon.planner zdarma funguje v operačnom systéme Windows. pCon.planner plná verzia vám bude fungovať len v tomto operačnom systéme.

Majitelia notebookov a počítačov s operačným systémom Mac sa budú musieť obhliadnuť po inom grafickom programe. Napríklad aj SketchUp.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
pCon.planner
Operačný systém
Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Fotky & Design
Cena
FREE
Stránka výrobcu