GEORGE KLÍČ (mobilná app)

George Klíč je mobilná aplikácia určená hlavne pre klientov Českej sporiteľne. Táto aplikácia výrazne zjednoduší prihlasovanie do vášho účtu, ktorý máte v tejto finančnej inštitúcii.

Najnovšia  verzia George Klíč na stiahnutie zadarmo je nová forma zabezpečenia vstupu do vášho účtu. Nepotrebujete čakať na SMS kde bude zložitý kód aby ste mohli vstúpiť a robiť transakcie na svojom účte – sťahuj George Klíč  Nejdená sa o apku na vernostné karty, ale o aplikáciu k vášmu bankovému účtu.

 

George Klíč download

Aplikácia Českej sporiteľne George Klíč na stiahnutie zadarmo vám výrazne zjednoduší prístup do vášho účtu online. Vyhnete sa tak čakaniu na správu  a opisovaniu SMS – ky s kódom. App George Klíč tak nie len zjednoduší ale vám aj zrýchli prístup.

Po stiahnutí a inštalovaní aplikácie si zvolíte vlastný prístupový kód, ktorý musí mať šesť čísel. Následne vám vždy, keď sa budete chcieť dostať na svoj účet v sporiteľni bude stačiť zadať tento kód. Výhodou app George Klíč zadarmo je fakt, že nepotrebujete mať vždy prístup k internetu alebo mobilným dátam.

V mobilnej aplikácii George Klíč na stiahnutie zadarmo môžete rýchlo zistiť PIN kódy vašich kariet, prehľadne a zrozumiteľne v nej nájdete zobrazené všetky informácie a umožní vám aj telefonovanie s bankovým zamestnancom. George Klíč zadarmo sa určite oplatí aj pre zvýšenie bezpečnosti vášho účtu. Platby, ktoré cez apku vykonáte je potrebné overiť jednoduchým otlačkom prsta alebo skenom tváre.

 

George Klíč Android / iPhone

Táto šikovná a bezpečná aplikácia Českej sporiteľne je zadarmo. Rovnako aj jej používanie. Z domu cez mobilný telefón môžete zaplatiť všetky svoje účty pár kliknutiami.

George Klíč apk je možné si stiahnuť len do mobilných telefónov s Androidom – George Klíč download Android.

S touto aplikáciou nepotrebujete ani program na ukladanie kariet a dokladov v mobile. George Klíč zadarmo vám kedykoľvek zobrazí údaje na vašej platobnej karte.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
George Klíč
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu