ID CARD WALLET (karty/doklady v mobile)

ID Card Wallet je aplikácia do ktorej s môžete uložiť potrebné informácie o vašich kartách. V prípade potreby nemusíte hľadať karty medzi dokladmi, stačí sa pozrieť do mobilu a nájsť všetky údaje, ktoré práve ku konkrétnej karte potrebujete.

Najnovšia verzia ID Card Wallet na stiahnutie zadarmo bezpečne uchová všetky podrobnosti z kariet, ktoré do aplikácie uložíte. O stratu údajov sa obávať nemusíte, ukladajú sa do súkromného úložiska v systéme Android. Pokiaľ ich neposkytnete inej osobe osobne len tak sa k nim hocikto nedostane. Sťahuj ID Card Wallet a budeš mať vo svojich kartách konečne poriadok.

 

ID Card Wallet download

Kreditné a debetné karty, vernostné karty, vodičský preukaz, občiansky, preukaz poistenca,… množstvo kariet vo vašej peňaženke môže neraz spôsobiť chaos a zmätok ak práve jednu z nich potrebujete. Ak ale využijete app ID Card Wallet v mobilnom telefóne získate nástroj, ktorý vám pomôže udržať v kartách poriadok.

ID Card Wallet na stiahnutie zadarmo je aplikácia do ktorej môžete pridať akýkoľvek typ karty. Ľahké a jednoduché používateľské rozhranie vám umožní jedným kliknutím pridať novú kartu do vašej „ mobilnej peňaženky“. V priebehu pár sekúnd môžete na ktorejkoľvek karte obnoviť údaje, zmazať kartu alebo pridať ďalšiu.

Karty sú v aplikácii ID Card Wallet zdarma prehľadne usporiadané. Vďaka tomu rýchlo nájdete občiansky preukaz, zľavovú kartu konkrétneho obchodu, kartu poistenca ale aj kreditky, identifikačne karty, vizitky a pod. Všetky karty a údaje, ktoré sa nachádzajú v aplikácii si môžete následne zabezpečiť PIN kódom. Aj v prípade straty mobilného telefónu sa tak nik k vašim kartám nedostane.

 

ID Card Wallet Android / iPhone

ID Card Wallet download Android – ak ste sa rozhodli vyhľadať v prehliadači tento výraz už nemusíte. Z tejto stránky si môžete „peňaženku na karty“ stiahnuť zadarmo do mobilných telefónov s operačným systémom android.

Majiteľom iPhonov táto aplikácia fungovať v mobile nebude. Na internete ale nájdete množstvo podobných aplikácií zadarmo, ktoré budú s vašim operačným systémom kompatibilné.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 2 votes
Názov programu
ID Card Wallet
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free