LIDL PLUS  (Android app)

Lidl Plus je aplikácia obchodnej spoločnosti, ktorá vám ušetrí množstvo času a aj peňazí. Popri množstve iných aplikácií (navigácie, hry,…) môžete mat v mobilnom telefóne aj aplikáciu, ktorú naozaj využijete. Ak máte každý týždeň v schránke Lidl leták môžete si ho prezrieť aj v aplikácii a nič vám neujde. Online leták budete mať stále po ruke a nie len ten.  

 

Lidl Plus aplikácia (Čo to je a ako funguje?)

Aplikácia Lidl Plus patrí spoločnosti Lidl. Jej stiahnutím a registráciou sa z vás stáva Lidl Plus zákazník a získavate tak nárok na množstvo výhod, o ktorých by ste inak ani len netušili. Získate tak digitálnu Lidl Plus kartu, ktorú stačí len naskenovať a užívať si všetky výhody.

Karta LIDL Plus výhody

  • kupóny – Lidl Plus kupóny, alebo Lidl poukážky sú k dispozícii len ľuďom, ktorí majú túto aplikáciu v mobile.
  • stierací žreb – dostanete ho pri každom nákupe. Po zotretí zistíte či ste vyhrali akciový kupón, alebo budete mať šťastie na budúce.
  • online leták – aktuálny Lidl leták budete mať vždy po ruke.

Ak sa obávate, že budete potrebovať s Lidl Plus pomoc neobávajte sa. S jednoduchou a prehľadnou aplikáciou si poradíte hravo.

 

Lidl Plus stiahnuť

Rozhodli ste sa vyhľadať v prehliadači výraz Lidl Plus aplikácia stiahnuť?  Urobili ste správny krok. Získate výhody a zľavy, o ktorých by ste inak nemali ani tušenia.

Aplikácia Lidl Plus SK je v slovenskom jazyku. Ak ale uprednostňujete iný jazyk máte smolu. Momentálne je dostupná len na Slovensku. Neváhajte a kliknite na Lidl Plus download. Získate digitálnu Lidl kartu Klienta, ktorá vám umožní prístup k množstvu zliav. Zľavové kupóny chodia na kartu dva krát do týždňa, či ich využijete je len na vašom rozhodnutí. Potrebné je ale aktivovať ich pred platením nákupu.

V Lidl Plus APP nájdete aj online letáky, vyhľadávač predajní a aj stierací žreb, ktorý získate po každom nákupe keď naskenujete kartu Lidl z mobilného telefónu. Medzi ďalšie Lidl Plus výhody patrí aj fakt, že aplikácia spočítava zľavy, ktoré získate a vy vždy viete koľko ste vďaka nej ušetrili a koľko ste v obchodoch  Lidl minuli.

 

Lidl Plus registrácia

Ak radi využívate akciové ponuky v obchodoch môžete s aplikáciou a digitálnou kartou Lidl Plus získať viac zliav. Len kliknutím na Lidl Plus APK download a stiahnutím aplikácie ich ale nezískate.

Rozmýšľate ako sa zaregistrovať do Lidl Plus? Po otvorení aplikácie je dôležité sa registrovať. Registrácia Lidl Plus vám zaberie minimum času, ale získate s ňou maximálne možné zľavy. Program vás sám bude vyzývať k tomu čo treba urobiť. Nezabudnite ani na Lidl Plus heslo.

Ak využívate akcie v obchode Lidl, môžete k nim využiť aj ďalšie Lidl Plus Akcie a výhody digitálnej karty. Všetko čo k tomu potrebujete je aplikácia Lidl Plus vo vašom mobilnom telefóne.

 

Lidl Plus Google Play / App Store

Hľadáte pojem Lidl Plus APP Samsung ? Aplikáciu si môžete stiahnuť z Google Play, alebo App Store. V závislosti od operačného systému vyhľadajte výrazy

  • Lidl aplikácia Android
  • Lidl Plus app iPhone

Na stránke www.Lidl Plus SK nájdete viac informácií o všetkých výhodách aplikácie a digitálnej karty, ktorú budete mať vždy so sebou a nestane sa vám, že si ju niekde zabudnete.

Táto aplikácia vás nestojí nič. Môžete si ju stiahnuť zadarmo a hneď po registrácii využívať všetky výhody, ktoré vám ponúka.

Čo je Lidl Plus? 📱

Lidl Plus je mobilná aplikácia obchodného reťazca Lidl., ktorá nahrádza klasickú vernostnú kartu z iných obchodov. Možno ju poznáte aj pod názvom appka lidla. Pokiaľ si ju chcete stiahnuť do mobilu vyhľadajte skôr výraz Lidl Plus app, alebo si ju stiahnite z našej stránky.

Ako prebieha registrácia Lidl Plus? 🌸

Registrácia Lidl je jednoduchá a zvládnete ju aj doma. Stačí si stiahnuť aplikáciu a otvoriť ju. Program vás hneď ponúkne registráciu. Po registrácii získavate všetky výhody, ktoré táto apka ponúka.

Aké sú výhody Lidl Plus app? ✅

Lidl Plus je v podstate vernostná karta spoločnosti Lidl, ktorá vám poskytne množstvo výhod. Nájdete v nej aktuálne letáky a zľavy tovaru a aj Lidl Plus kupóny. Po nákupe obdržíte stierací žreb a v mobile pohodlne zistíte či ste na ňom niečo vyhrali. Vďaka Lidl Plus v mobile sa vám nestane, že svoju vernostnú kartu stratíte. Máte ju vždy pri sebe v mobile.

Čo sú Lidl Plus kupóny? 🎫

Lidl Plus kupóny sú zľavy, ktoré nájdete len v tejto aplikácii. Môžete tak konkrétny tovar kúpiť ešte výhodnejšie. Sú to v podstate poukážky na konkrétny druh tovaru. Tieto kupóny sa pravidelne menia a je len na vašom rozhodnutí či ich využijete alebo nie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 19 votes
Názov programu
Lidl Plus (Andorid app)
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app, Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu