LIDL PLUS  (Android app)

Lidl Plus je aplikácia obchodnej spoločnosti, ktorá vám ušetrí množstvo času a aj peňazí. Popri množstve iných aplikácií (navigácie, hry,…) môžete mat v mobilnom telefóne aj aplikáciu, ktorú naozaj využijete. Ak máte každý týždeň v schránke Lidl leták môžete si ho prezrieť aj v aplikácii a nič vám neujde. Online leták budete mať stále po ruke a nie len ten.  

 

Lidl Plus aplikácia (Čo to je a ako funguje?)

Aplikácia Lidl Plus patrí spoločnosti Lidl. Jej stiahnutím a registráciou sa z vás stáva Lidl Plus zákazník a získavate tak nárok na množstvo výhod, o ktorých by ste inak ani len netušili. Získate tak digitálnu Lidl Plus kartu, ktorú stačí len naskenovať a užívať si všetky výhody.

Karta LIDL Plus výhody

  • kupóny – Lidl Plus kupóny, alebo Lidl poukážky sú k dispozícii len ľuďom, ktorí majú túto aplikáciu v mobile.
  • stierací žreb – dostanete ho pri každom nákupe. Po zotretí zistíte či ste vyhrali akciový kupón, alebo budete mať šťastie na budúce.
  • online leták – aktuálny Lidl leták budete mať vždy po ruke.

Ak sa obávate, že budete potrebovať s Lidl Plus pomoc neobávajte sa. S jednoduchou a prehľadnou aplikáciou si poradíte hravo.

 

Lidl Plus stiahnuť

Rozhodli ste sa vyhľadať v prehliadači výraz Lidl Plus aplikácia stiahnuť?  Urobili ste správny krok. Získate výhody a zľavy, o ktorých by ste inak nemali ani tušenia.

Aplikácia Lidl Plus SK je v slovenskom jazyku. Ak ale uprednostňujete iný jazyk máte smolu. Momentálne je dostupná len na Slovensku. Neváhajte a kliknite na Lidl Plus download. Získate digitálnu Lidl kartu Klienta, ktorá vám umožní prístup k množstvu zliav. Zľavové kupóny chodia na kartu dva krát do týždňa, či ich využijete je len na vašom rozhodnutí. Potrebné je ale aktivovať ich pred platením nákupu.

V Lidl Plus APP nájdete aj online letáky, vyhľadávač predajní a aj stierací žreb, ktorý získate po každom nákupe keď naskenujete kartu Lidl z mobilného telefónu. Medzi ďalšie Lidl Plus výhody patrí aj fakt, že aplikácia spočítava zľavy, ktoré získate a vy vždy viete koľko ste vďaka nej ušetrili a koľko ste v obchodoch  Lidl minuli.

 

Lidl Plus registrácia

Ak radi využívate akciové ponuky v obchodoch môžete s aplikáciou a digitálnou kartou Lidl Plus získať viac zliav. Len kliknutím na Lidl Plus APK download a stiahnutím aplikácie ich ale nezískate.

Rozmýšľate ako sa zaregistrovať do Lidl Plus? Po otvorení aplikácie je dôležité sa registrovať. Registrácia Lidl Plus vám zaberie minimum času, ale získate s ňou maximálne možné zľavy. Program vás sám bude vyzývať k tomu čo treba urobiť. Nezabudnite ani na Lidl Plus heslo.

Ak využívate akcie v obchode Lidl, môžete k nim využiť aj ďalšie Lidl Plus Akcie a výhody digitálnej karty. Všetko čo k tomu potrebujete je aplikácia Lidl Plus vo vašom mobilnom telefóne.

 

Lidl Plus Google Play / App Store

Hľadáte pojem Lidl Plus APP Samsung ? Aplikáciu si môžete stiahnuť z Google Play, alebo App Store. V závislosti od operačného systému vyhľadajte výrazy

  • Lidl aplikácia Android
  • Lidl Plus app iPhone

Na stránke www.Lidl Plus SK nájdete viac informácií o všetkých výhodách aplikácie a digitálnej karty, ktorú budete mať vždy so sebou a nestane sa vám, že si ju niekde zabudnete.

Táto aplikácia vás nestojí nič. Môžete si ju stiahnuť zadarmo a hneď po registrácii využívať všetky výhody, ktoré vám ponúka.

Čo je Lidl Plus? 📱

Lidl Plus je mobilná aplikácia obchodného reťazca Lidl., ktorá nahrádza klasickú vernostnú kartu z iných obchodov. Možno ju poznáte aj pod názvom appka lidla. Pokiaľ si ju chcete stiahnuť do mobilu vyhľadajte skôr výraz Lidl Plus app, alebo si ju stiahnite z našej stránky.

Ako prebieha registrácia Lidl Plus? 🌸

Registrácia Lidl je jednoduchá a zvládnete ju aj doma. Stačí si stiahnuť aplikáciu a otvoriť ju. Program vás hneď ponúkne registráciu. Po registrácii získavate všetky výhody, ktoré táto apka ponúka.

Aké sú výhody Lidl Plus app? ✅

Lidl Plus je v podstate vernostná karta spoločnosti Lidl, ktorá vám poskytne množstvo výhod. Nájdete v nej aktuálne letáky a zľavy tovaru a aj Lidl Plus kupóny. Po nákupe obdržíte stierací žreb a v mobile pohodlne zistíte či ste na ňom niečo vyhrali. Vďaka Lidl Plus v mobile sa vám nestane, že svoju vernostnú kartu stratíte. Máte ju vždy pri sebe v mobile.

Čo sú Lidl Plus kupóny? 🎫

Lidl Plus kupóny sú zľavy, ktoré nájdete len v tejto aplikácii. Môžete tak konkrétny tovar kúpiť ešte výhodnejšie. Sú to v podstate poukážky na konkrétny druh tovaru. Tieto kupóny sa pravidelne menia a je len na vašom rozhodnutí či ich využijete alebo nie.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 16 votes
Názov programu
Lidl Plus (Andorid app)
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app, Domácnosť
Cena
FREE
Stránka výrobcu