FREE SCREEN RECORDER (záznam obrazovky)

Free Screen Recorder je program na zaznamenávanie všetkého čo sa deje na obrazovke počítača. Vytvorte si video záznam zo všetkého čo práve robíte, alebo pozeráte na monitore. Zaznamenáte s ním akúkoľvek aktivitu na monitore.

Najnovšia verzia Free Sreen Recorder na stiahnutie zadarmo sa zíde nie len hráčom online hier, ale môžete ho použiť aj ak si chcete nahrať film, alebo videoklip. Sťahuj Free Screen Recorder a na vlastnej koži zisti ako sa ti môže kedykoľvek zísť.

 Free Screen Recorder download

Vytvoriť si občas záznam obrazovky príde vhod každému. Program Free Screen Recorder zadarmo vám to umožní vždy keď to bude potrebné. Zaznamená všetko čo sa na monitore počítača deje – pohyb myšou, otváranie okien a zachytí a nahrá aj zvuk.

Program na zaznamenávanie obrazovky môžete využiť ak chcete priateľovi vysvetliť hranie hry, ak potrebujete vytvoriť návod alebo tutoriál na ovládanie iných programov. Výhodou tohto programu je, že je zadarmo. So softvérom Free Screen Recorder na stiahnutie zadarmo zaznamenáte do nahrávaného videa aj vlastný komentár.

Výstupné video, ktoré v tomto programe vytvoríte je vo formáte AVI. Môžete ho ovládať pomocou klávesových skratiek. Umožní vám nahrať celú obrazovku, alebo len jej časť. Free Screen Recorder zdarma má mnoho výhod, ktoré môžete kedykoľvek a zadarmo využiť. Program má jednoduché a prehľadné rozhranie, nahrávanie obrazovky s ním nebude vôbec zložité.

 Free Sceen Recorder Windows / Mac

Kliknutím na Free Screen Recorder download získate jednoduchý a účinný nástroj na vytvorenie video záznamov obrazovky počítača. Môžete si ho stiahnuť a aj používať zadarmo. Za nič nebudete platiť.

Program bude perfektne fungovať v počítačoch s operačným systémom Windows – Free Screen Recorder download Windows. Ak vám tento program nebude vyhovovať môžete si stiahnuť iný softvér, ktorý ho plnohodnotne nahradí, napríklad Bandicam .

Pre užívateľov počítačov s OS Mac nemáme dobré správy. Tento program vám v PC fungovať nebude a na internete nenájdete ani kompatibilnú verziu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Free Screen Recorder
Operačný systém
Windows 98, Windows XP, Windows 2000, Windows Me, Windows Server 2003, Windows Vista
Software Category
Video
Cena
Free