FREE OCR TO WORD (prevod textu zo scan dokumentov)

Free OCR To Word je program ktorý prevedie odfotený textový dokument do dokumentu. Stačí mať naskenovaný dokument a môžete z neho s týmto programom vytvoriť dokument s koncovkou doc.

Najnovšia verzia Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo je najlepším programom na extrahovanie textu z naskenovaných dokumentov. Vyhnite sa zdĺhavému prepisovaniu a kliknite na sťahuj Free OCR To Word.

 

Free OCR To Word download

Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo využijete ak často pracujete s naskenovanými dokumentmi. Nemusíte ich prepisovať. Na extrahovanie textu môžete použiť Free OCR To Word zdarma.  Skôr ako text uložíte môžete ho upraviť a až následne uložiť.

Aby program fungoval je potrebné mať v počítači stiahnutý a inštalovaný Word od Microsoftu. Vo Worde môžete text ukladať. Free OCR To Word zadarmo môžete používať aj v prípade, že máte iný kancelársky balíček programov s textovým programom. V tom prípade ale extrahovaný text musíte skopírovať a vložiť do editora.

Text môžete extrahovať z obrázkov v rôznych formátoch vrátane JPG, JPEG, TIFF, GIF, BMF, WMF, JPE, ICO, PCD, TAG a veľa ďalších. Vďaka tomu nepotrebujete žiadny program na konverziu obrázkov. Program Free OCR To Word zadarmo extrahuje text aj z obrázkov s nízkym kontrastom. Má presnosť až 98%.

 

Free OCR To Word Windows / Mac

Program Free OCR To Word na stiahnutie zadarmo sa jednoducho používa. Stačia na to len 3 kliknutia. V programe otvorte obrázok, z ktorého chcete extrahovať text, vyberte riadok, odstavec alebo časť textu, ktorú chcete previesť a kliknite na OCR. Behom pár sekúnd sa text prevedie do Wordu kde môžete dokument upraviť.

Tento softvér je kompatibilný len s operačným systémom Windows – Free OCR To Word download Windows. Môžete si ho stiahnuť a aj používať zadarmo bez obmedzení.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
0 based on 1 votes
Názov programu
Free OCR To Word
Operačný systém
Windows XP, Windows Vista, Windows 7
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free