WORD ZADARMO

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

 

Kancelársky balík je ideálny súbor programov, ktoré využijete pri bežných kancelárskych činnostiach, pokiaľ ale potrebujete napísať len dokument musíte si Word stiahnuť aj so zvyšnými programami.

Najznámejší je Office 2016, v ktorom nájdete aj program Word zadarmo. Možnosť používať tento balík zadarmo je časovo obmedzená a po jej uplynutí si budete musieť celú aplikáciu zakúpiť.

 

Word download

Microsoft Word zadarmo môžete používať istú dobu. Tento najznámejší a najpoužívanejší textový editor na svete vyniká funkčnosťou a jednoduchosťou. O rýchle, kvalitné a profesionálne spracovanie textu sa postará množstvo funkcií, ktoré Word free obsahuje. Nájdete tu formátovanie textu, zmena typu a veľkosti písma, možnosť pridávať tabuľky, obrázky alebo grafické prvky a množstvo ďalších a užitočných funkcií.

S programom Word na stiahnutie zadarmo si napísaný dokument môžete jedným kliknutím vytlačiť, otvoriť, upraviť alebo uložiť. Na tento účel môžete na istý čas použiť aj Word online free, ktorý je súčasťou balíku Office na web.

 

Word Windows / Mac

Word je súčasťou kancelárskeho balíku spoločnosti Microsoft. Ak sa rozhodnete pre túto aplikáciu kliknúť na ponuku Word zadarmo, alebo Word download Windows free môžete nech máte akýkoľvek operačný systém Windows.

O tento program sa nemusíte ukracovať ak používate operačný systém Mac. Aj vy môžete mať Microsoft Office a teda aj textový editor Word zdarmaWord download Mac free. Aj v tomto prípade platí, že ho môžete zdarma používať len určitý čas.

Microsoft Office ale nie je jediným kancelárskym programom. Kancelárskych balíkov je na internete niekoľko. Napríklad LibreOffice môže byť váš úplne zadarmo. Nájdete v ňom aj textový editor zadarmo podobný Wordu od Microsoftu.

Čo je Word? 📄

Word je program na vytvorenie a úpravu textových dokumentov. Je súčasťou kancelárskych balíkov, v ktorých nájdete viac programov. Nájdete tu napríklad program na tabuľky (Excel) alebo program na tvorbu prezentácií (PowerPoint).

Môžem si Word stiahnuť zadarmo? 👍

Samostatný program Word si zadarmo nestiahnete. Je súčasťou kancelárskeho balíka programov Microsoft Office. Celý balík si môžete na pár dní vyskúšať zadarmo. Ak z celého balíka potrebujete len pár programov môžete si zakúpiť konkrétne menšie balíčky programov. Najčastejšie v nich sú programy ako Word, Excel, PowerPoint a OneDrive.

Čo je Word online? 📡

Word online je jednou zo služieb, ktoré ponúka spoločnosť Microsoft. Je súčasťou balíka Office na web s ktorou môžete svoje dokumenty zdieľať s kolegami z práce, chatovať ale aj uskutočňovať videohovory.

Dá sa stiahnuť program na tvorbu textových dokumentov zadarmo? ✅

Dá. Existuje niekoľko kancelárskych balíkov, ktoré si môžete stiahnuť a aj používať bez obmedzenia zadarmo. Jedným z nich je aj LibreOffice, ktorý nájdete na týchto stránkach. V tomto kancelárskom balíku nájdete programy na tvorbu textových dokumentov, tabuliek, prezentácií, kalkulačku a aj program na tvorbu vzorcov.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 28 votes
Názov programu
Word
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu