WORD ZADARMO

Word je program v ktorom môžete vytvárať a upravovať textové dokumenty. Tento program je súčasťou kancelárskych balíčkov, ktoré obsahujú aj iné programy – vytváranie tabuliek, prezentácií a pod.

 

Kancelársky balík je ideálny súbor programov, ktoré využijete pri bežných kancelárskych činnostiach, pokiaľ ale potrebujete napísať len dokument musíte si Word stiahnuť aj so zvyšnými programami.

Najznámejší je Office 2016, v ktorom nájdete aj program Word zadarmo. Možnosť používať tento balík zadarmo je časovo obmedzená a po jej uplynutí si budete musieť celú aplikáciu zakúpiť.

 

Word download

Microsoft Word zadarmo môžete používať istú dobu. Tento najznámejší a najpoužívanejší textový editor na svete vyniká funkčnosťou a jednoduchosťou. O rýchle, kvalitné a profesionálne spracovanie textu sa postará množstvo funkcií, ktoré Word free obsahuje. Nájdete tu formátovanie textu, zmena typu a veľkosti písma, možnosť pridávať tabuľky, obrázky alebo grafické prvky a množstvo ďalších a užitočných funkcií.

S programom Word na stiahnutie zadarmo si napísaný dokument môžete jedným kliknutím vytlačiť, otvoriť, upraviť alebo uložiť. Na tento účel môžete na istý čas použiť aj Word online free, ktorý je súčasťou balíku Office na web.

 

Word Windows / Mac

Word je súčasťou kancelárskeho balíku spoločnosti Microsoft. Ak sa rozhodnete pre túto aplikáciu kliknúť na ponuku Word zadarmo, alebo Word download Windows free môžete nech máte akýkoľvek operačný systém Windows.

O tento program sa nemusíte ukracovať ak používate operačný systém Mac. Aj vy môžete mať Microsoft Office a teda aj textový editor Word zdarmaWord download Mac free. Aj v tomto prípade platí, že ho môžete zdarma používať len určitý čas.

Microsoft Office ale nie je jediným kancelárskym programom. Kancelárskych balíkov je na internete niekoľko. Napríklad LibreOffice môže byť váš úplne zadarmo. Nájdete v ňom aj textový editor zadarmo podobný Wordu od Microsoftu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4.5 based on 17 votes
Názov programu
Word
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Podnikanie & Kancelária, Domácnosť
Cena
FREE TRIAL
Stránka výrobcu