FARMNG SIMULATOR 22 (PC hra)

Farming Simulator 22 je pokračovaním celosvetovo úspešnej farmárskej hre. Ak máte radi hry kde pestujete, chováte a predávate produkty túto hr jednoducho musíte mať.

Najnovšia verzia Farming Simulator 22 na stiahnutie vás zavedie do rôznych kútov sveta. Môžete farmárčiť v Amerike alebo aj v Európe. Hra vyniká nie len perfektnou grafikou ale aj množstvom noviniek, ktoré čakajú len na teba. Sťahuj Farming Simulator 22.

 

Farming Simulator 22 download

Perfektná farmárska hra Farming Simulator si každou časťou získava viac a viac nadšených priaznivcov. V najnovšej verzii Farming Simulator 22 na stiahnutie nájdete všetko čo v predchádzajúcej verzii plus množstvo noviniek a vylepšení. Ak si myslíte, že už na tejto PC hre nie je čo zlepšovať asi ste ešte nehrali túto hru.

Počítačová hra Farming Simulator 22 vám umožní pestovať rastliny a chovať zvieratá v Amerike, Európe alebo v Alpách. Skúste ako sa hospodári v jednotlivých územiach. Okrem klasického pestovania rastlín a chovania zvierat sa môžete venovať aj lesnému hospodárstvu. V hre Farming Simulator 22 nájdete viac ako 400 strojov a vozidiel svetových značiek, ktoré vám farmárčenie uľahčia.

Skôr ako sa pustíte do farmárčenia a obrábania pôdy musíte ju zbaviť kameňov alebo mulčovať. Ak sa vám bude dariť môžete pestovať plodiny aj v skleníku alebo sa pustiť do chovu včiel. Nechýba ani striedanie ročných období či zmeny počasia.

 

Farming Simulator 22 Windows / Mac

Pc HRA Farming Simulator 22 zadarmo nie je. Spoločnosť nevydala ani demoverziu, kde by ste si mohli hru zadarmo vyskúšať. Plná verzia Farming Simulator 22 stojí do 78 euro.

Zahrať si túto hru môžete v počítačoch s operačným systémom Windows a aj OS Mac.

  • Farming Simulator 22 download Windows
  • Farming Simulator 22 download OS Mac ( domovská stránka )

Existujú aj verzie Farming Simulator, ktoré si môžete zahrať v mobilných telefónoch, napríklad Farming Simulator 16.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 2 votes
Názov programu
Farming Simulator 22
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 11
Software Category
Hry
Cena
Platená