DESIATIMI PRSTAMI (pc program)

Desiatimi prstami je počítačový výučbový program, s ktorým sa naučíte písať všetkými desiatimi prstami bez preklepov. Výučbovou metódou sa s pomocou tohto programu naučíte rýchlo písať a používať pri tom všetky prsti.

Najnovšia verzia Desiatimi prstami na stiahnutie zadarmo sa zíde nie len študentom, ktorí sa potrebujú naučiť písať na stroji alebo PC ale aj sekretárkam, podnikateľom a využijete ho aj v domácnosti. Sťahuj Desiatimi prstami a nemusíš viac pri písaní na PC tráviť celé hodiny.

Desiatimi prstami download

Stiahnutím programu Desiatimi prstami zadarmo získate softvér s výučbovými lekciami, ktoré sa menia v závislosti od vašich pokrokov. Pokiaľ niektorú lekciu nezvládnete v ďalšej sa kladie dôraz na to, kde ste sa najviac mýlili. Vďaka tomuto softvéru sa naučíte rýchlo písať vo Worde a aj vypĺňať tabuľky v Excely.

Verzia č 5 nasleduje na predchádzajúcu veľmi úspešnú verziu č.4. V tejto verzii sa naučíte písať všetkými prstami na slovenskej, českej, nemeckej, anglickej, švajčiarskej a aj numerickej klávesnici. Všestrannosť a jednoduché ovládanie programu Desiatimi prstami na stiahnutie rozhodne nechýba.

Nájdete tu množstvo užitočných funkcií, ako napríklad pomocné ruky ( s ukazujúcou aktívnou klávesou a prstom), možnosť ukladania výsledkov, ktoré sú prehľadne vyhotovené do grafov a tabuliek, ukazateľ rýchlosti a chybovosti, možnosť nastavenie rozhrania, zvuková signalizácia ak spravíte chybu,… s programom Desiatimi prstami zdarma sa naučíte rýchlo a bezchybne písať. Stačí len využiť ponuku a kliknúť na Desiatimi prstami download.

Desiatimi prstami Windows / Mac

Výučbový program Desiatimi prstami si môžete stiahnuť do počítačov s operačným systémom WindowsDesiatimi prstami download Windows. Získate len skúšobnú verziu programu, ktorá vám bude stačiť na to aby ste získali základy v používaní všetkých prstov na klávesnici.

Ak sa vám bude program pozdávať a vy sa rozhodnete vo výučbe pokračovať môžete si stiahnuť plnú verziu Desiatimi prstami. Program je potrebné si ale zakúpiť. Cena Desiatimi prstami sa pohybuje okolo 20 euro.

Pokiaľ vám nebude z akéhokoľvek dôvodu vyhovovať môžete si stiahnuť program ATF, ktorý sa používa aj v školách na výučbu rýchleho písania všetkými desiatimi.

 

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Desiatimi prstami
Operačný systém
Windows XP, Windows 2000, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10
Software Category
Vzdelanie
Cena
20 Trial Free
Stránka výrobcu