ATF – ALL TEN FINGERS (písanie všetkými desiatimi)

ATF – All Ten Fingers je program pre počítače, s ktorým sa ľahko a rýchlo naučíte písať všetkými desiatimi prstami. Program je vhodný pre študentov, ktorých náplň práce si bude vyžadovať administratívu a nie len pre nich.

Najnovšia verzia ATF – All Ten Fingers na stiahnutie sa zíde všetkým, ktorí sa chcú naučiť rýchlo písať na počítači. Budúca sekretárka, úradníčka, copywriter a mnoho ďalších profesií tento  program isto využijú. Sťahuj ATF – All Ten Fingers a nauč sa písať všetkými desiatimi.

 

ATF – All Ten Fingers download

Ak vás už nebaví ťukať pri písaní dokumentu do klávesnice jedným prstom stiahnite si ATF – All Ten Fingers zdarma a naučte sa písať ako profík.  Rýchlejšie písanie vám ušetrí nie len čas, ale aj nervy, ktoré pri písaní isto občas strácate.

ATF – All Ten Fingers na stiahnutie zadarmo vám umožní dostať sa do tajov rýchleho písania. Vychádza z mnohoročných skúseností výučby písania na stroji. O jeho kvalitách svedčí aj fakt, že je odporúčaný ministerstvom školstva pre študentov, ktorí  by sa v rámci štúdia mali naučiť písať všetkými desiatimi.

Mať v počítači stiahnutý kancelársky balík programov je dnes samozrejmosťou. Ale už takou samozrejmosťou nie je aj vedieť rýchlo a bezchybne napísať. Kliknutím na ATF – All Ten Fingers download získate program, ktorý vás naučí písať podľa predtlačenej predlohy, textu na obrazovke počítača alebo hovorenia textu (diktát). Program si váš pokrok zaznamenáva ( počet chýb, rýchlosť písania, presnosť).

 

ATF – All Ten Fingers Windows / Mac

Využitím ponuky ATF – All Ten Fingers zadarmo získate demoverziu programu. Naučí vás písať všetkými desiatimi. Ak sa rozhodnete zakúpiť si plnú verziu program bude sťahovať články z internetu a vy sa budete viac a viac zdokonaľovať v písaní.

Program je kompatibilný s operačným systémom Windows – ATF – All Ten Fingers download Windows. Ak používate operačný systém Mac isto na internete nájdete vhodný alternatívny program.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
2.5 based on 4 votes
Názov programu
ATF - All Ten Fingers
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 2000, Win 98
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial Free
Stránka výrobcu