ASHAMPOO OFFICE FREE (office program zadarmo)

Ashampoo Office Free je balík kancelárskych programov, ktorý sa zíde nie len podnikateľom ale využitie nájde aj v domácnostiach. Získajte kompletný balík kancelárskych programov.

Najnovšia verzia Ashampoo Office Free na stiahnutie zadarmo je súbor kancelárskych programov, ktoré sa bežne používajú- Nájdete v ňom len tie najpoužívanejšie softvéri a všetky zdarma. Sťahuj Ashampoo Office Free.

 

Ashampoo Office Free download

Balíčky kancelárskych programov sú neraz spoplatnené a stiahnuť zadarmo si ich môžete len na skúšobnú dobu (Microsoft Office). Pokiaľ ale hľadáte rovnako dobré balíčky programov s textovým editorom, na tvorbu tabuliek a podobne zadarmo máme pre vás ponuku. Ashampoo Office Free zadarmo je súbor kancelárskych programov v ktorom nájdete

  • Textový editor – TextMaker
  • Program na tabuľky – PlanMaker
  • Program na tvorbu prezentácií – Presentation

Program Ashampoo Office Free na stiahnutie zadarmo je plne kompatibilný so všetkými dokumentmi z Microsoft Office. Môžete tak pohodlne upravovať dokumenty vytvorené vo Worde, upravovať tabuľky z Excellu alebo prezentácie z PowerPointu.  Ďalšou výhodou tohto kancelárskeho balíku programov zdarma je aj možnosť previesť dokumenty do formátu PDF.

Ak potrebujete napísať dokument, vytvoriť tabuľku, alebo potrebujete program na prezentáciu a nechcete si sťahovať programy, za ktoré musíte zaplatiť stiahnite si Ashampoo Office Free zdarma.

 

Ashampoo Office Free Windows / Mac

Počítačový program Ashampoo Office Free zadarmo si môžete stiahnuť aj na USB kľúč. Aby ste ho mohli používať nie je potrebná jeho inštalácia.

Softvér s kancelárskymi programami je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – Ashampoo Office Free download Windows. Zadarmo získate program v plnej verzii bez obmedzenia.

Dobrým balíkom kancelárskych programov zadarmo je aj LibreOffice. Nájdete v ňom množstvo programov, ktoré využijete ako pri práci v kancelárii tak aj doma.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Ashampoo Office Free
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free