AISEESOFT IPHONE UNLOCKER (obnova iOS)

Aiseesoft iPhone Unlocker je počítačový program, ktorý sa vám zíde keď sa nebudete môcť dostať do svojho iPhone. Ak zabudnete svoje Apple ID alebo heslo tento program vám pomôže dostať sa do mobilu.

Najnovšia verzia Aiseesoft iPhone Unlocker na stiahnutie zadarmo obnoví alebo odoberie prístupový kód, ktorý používate na zamknutie svojho telefónu. Program sa vám môže zísť kedykoľvek. Sťahuj Aiseesoft iPhone Unlocker.

 

Aiseesoft iPhone Unlocker download

Väčšina majiteľov iPhone používa pre zvýšenie bezpečnosti telefónov ich zamknutie. Kým nezadáte do mobilu kód nedostanete sa do neho. Či už používate na uzamknutie kód, máte pokazený mobil a nedá sa vám tam kód zadať alebo vám nefunguje čítačka otlačkov prstov tento program vám s problémom pomôže. Aiseesoft iPhone Unlocker na stiahnutie zadarmo si poradí ako so 4, 6 miestnymi kódmi tak aj s Touch ID či Face ID.

Zabudnúť kód k prístupu na mobil je celkom jednoduché. Stačí, že ho často meníte alebo vám nefunguje dotyková obrazovka v mobile (napríklad preto, lebo ste si ho poliali vodou). Keďže máte v mobile množstvo dát a kontaktov asi o ne nechcete prísť. Program Aiseesoft iPhone Unlocker zadarmo môže jednoducho odstrániť prístupový kód k iPhone.

Použitie programu Aiseesoft iPhone Unlocker zdarma je naozaj jednoduché. Stačí mať tento program v PC, prepojiť počítač s telefónom pomocou USB kábla, potvrdiŤ informácie o svojom mobile a stiahnuť firmvér. Po kliknutí na „Štat“ sa váš mobil na obrazovke odomkne. Kompletný návod ako program použiť nájdete na domovskej stránke programu.

 

Aiseesoft iPhone Unlocker Windows / Mac

Pri používaní tohto programu si dávajte pozor. Po odstránení prístupového kódu sa vymažú všetky údaje a nastavenia v iPhone. Z tohto dôvodu by ste si mali všetko v mobile pravidelne zálohovať.

Program Aiseesoft iPhone Unlocker zadarmo nie je. Zdarma si ale môžete vyskúšať demoverziu tohto programu. Licencia na 1 mesiac stojí cca 32 dolárov. Zakúpiť si ale môžete aj doživotnú alebo živnostenskú licenciu.

Program perfektne funguje v počítačoch s Windowsom a aj v OS Mac. Nemusíte tak vyhľadávať konkrétne verzie na internete (Aiseesoft iPhone Unlocker download Windows alebo Aiseesoft iPhone download Mac). Jedna verzia programu funguje v oboch operačných systémoch.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Aeseesoft iPhone Unlocker
Operačný systém
Windows 7, Windows 8, Windows 10, Mac OS X
Software Category
Utility & Ostatné
Cena
Free