ABBYY FINEREADER (prevod tlačených dokumentov do digitálnej podoby)

ABBYY FineReader je počítačový program, s ktorým môžete rýchlo a jednoducho previesť tlačené dokumenty do digitálnej podoby. Ak v práci používate scanner tento program by mal byť vašou povinnou výbavou.

Najnovšia verzia ABBYY FineReader na stiahnutie zadarmo je šikovný a výkonný program, pre firmy, podnikateľov, organizácie ale využijú ho aj domácnosti. Sťahuj ABBYY FineReader a všetky dokumenty v tlače nej forme môžeš bez problémov uložiť v počítači.

 

ABBYY FineReader download

Hľadáte program, s ktorým by ste naskenované dokumenty mohli rýchlo previesť do digitálnej formy? S počítačovým programom ABBYY FineReader na stiahnutie zadarmo to bude hračka. Pomocou tohto programu môžete tlačené dokumenty previesť do rôznych formátov ako napríklad PDF, World alebo aj HTML.

Program ABBYY FineReader zdarma podporuje prevod množstva rôznych formátov dokumentov. Poradí si s MS Word, WordPerfect, PDF, HTML či Excelom. Akýkoľvek dokument potrebujete mať v počítači v digitálnej forme s týmto programom to bude  hotové behom pár sekúnd.

Nejde len o klasický program na prevod dokumentov. Tento softvér toho dokáže viac. Zvládne verne previesť stránky podľa predlohy aj s obrázkami, tabuľkami či typmi písma. Ak je v pôvodnom dokumente pravopisná chyba ABBYY FineReader zadarmo ju odhalí (kontroluje pravopis) a rozpozná aj čiarový kód. Bez problémov si poradí aj s viacjazyčným textom.

 

ABBY FineReader Windows / Mac

Pri používaní tohto programu nepotrebujete žiadny slovník. Podporuje viacero jazykov, medzi ktorými je aj český jazyk. Program ABBYY FineReader zadarmo nie je, môžete si zadarmo ale stiahnuť program na skúšobnú dobu. Ak zistíte, že sa vám zíde a prácu bez neho si už nebudete vedieť predstaviť môžete si zakúpiť plnú verziu ABBYY FineReader.

Program na prevod tlačených dokumentov do digitálnej formy je kompatibilný s počítačmi s operačným systémom Windows – ABBYY FineReader download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
ABBYY FineReader
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP, Win 8, Win 2000
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Trial free