MICROSOFT EXCEL VIEWER (pc program)

Microsoft Excel Viewer je počítačový program na odváranie tabuliek vytvorených v Excely. Pokiaľ tabuľky nevytvárate, ale potrebujete do nich nahliadnuť tento program vám to umožní. Nepotrebujete investovať do kancelárskych balíkov programov,  len preto aby si mohli konkrétny súbor prezrieť.

Najnovšia verzia Microsoft Excel Viewer na stiahnutie zadarmo vám umožní tabuľku otvoriť, prezrieť a vytlačiť bez toho aby ste mali v počítači inštalovaný Microsoft Excel. Sťahuj Microsoft Exel Viewer a nebudeš potrebovať na prehliadanie tabuliek celý kancelársky balík programov.

Microsoft Excel Viewer download

Ak pracujete s tabuľkami isto máte v počítači inštalovaný program na ich tvorenie. Najznámejším je program Excel, ktorý je súčasťou kancelárskeho balíka programov Microsoft Office. Ak tabuľky len potrebujete otvoriť nemusíte si sťahovať tento program. Microsoft Excel Viewer na stiahnutie zadarmo otvorí akýkoľvek súbor vytvorení v Microsoft Office Excel  2007 a 2003.

Program si poradí aj so súbormi vytvorenými v starších verziách Excelu: Microsoft Excel 2002, 2000 a 1997.  Stiahnutím Microsoft Excel Viewer zdarma získate program, s ktorým môžete otvárať tabuľky, vytlačiť ich alebo dáta z tabuliek kopírovať do iných programov.

Kancelárske balíky programov Microsoft môžete zadarmo používať len na istý čas, následne si ich musíte zakúpiť. Pokiaľ ale hľadáte len softvér, ktorý vám súbory v tomto programe otvorí a dovolí prezrieť stiahnite si Microsoft Excel Viewer zadarmo. Je to prehliadač dokumentov vytvorených v programe Excel, ktorý vám umožní dokument otvoriť, prezrieť, vytlačiť alebo skopírovať.

Microsoft Excel Viewer Windows / Mac

Prehliadač súborov zadarmo Microsoft Excel Viewer je program, ktorý si poradí so súbormi vytvorenými v Excely. Program je kompatibilný s operačným systémom Windows. Nemusíte vyhľadávať výraz Microsoft Excel Viewer download Windows, ale môžete si ho hneď teraz stiahnuť tu.

V tomto programe tabuľku neupravíte a ani nevytvoríte. Na to už potrebuje program Excel. Môžete si ale tabuľku skopírovať a upraviť ju v programe, ktorý máte v počítači už inštalovaný a úpravu tabuliek podporuje – napríklad aj v LibreOffice.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
5 based on 1 votes
Názov programu
Microsoft Excel Viewer
Operačný systém
Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista
Software Category
Podnikanie & Kancelária
Cena
Free
Stránka výrobcu