Ako ZRUŠIŤ PAYPAL

PayPal je jeden z najznámejších a aj najpoužívanejších internetových platobných systémov. Možno ste si ho založili aj vy. Pokiaľ ho už nevyužívate isto rozmýšľate nad tým ako zrušiť PayPal. Platiť neustále PayPal poplatky za vedenie účtu je ďalším dobrým dôvodov prečo tento účet zrušiť.

To, že účet momentálne nepoužívate nemusí hneď viesť k jeho zrušeniu. Môžete zrušiť platby, ktoré máte v účte nastavené a zatiaľ si konto ponechať. Ak sa totižto rozhodnete zrušiť konto už sa k nemu nedostanete. Aj keď iné služby ponechávajú svojim užívateľom čas na rozmyslenie (napr. Netflix, kde po zrušení účtu máte 10 mesiacov na rozmyslenie) tu to neplatí. Zrušenie účtu PayPal je definitívne a nezvratné.

Ako zrušiť účet na PayPal

 Nedávno všetkých užívateľov PayPal účtu prekvapila správa, že si môže účtovať poplatky aj za neaktívne účty. Ak sa týmto poplatkom chcete vyhnúť je dobré aspoň raz za rok sa na účet prihlásiť. V opačnom prípade je PayPal poplatok za neaktivitu 12 euro. Ak tento účet nepoužívate je dobré vedieť ako zrušiť PayPal účet.

Na zahraničné platby či online platby nepotrebujete nutne mať PayPal účet, takže ho môžete pokojne zrušiť. Stačí ak máte účet v banke. Bežne tieto platby pre banky nie sú žiaden problém a ak máte internet banking môžete previesť peniaze aj z pohodlia domova. Dobre si to ale premyslite, keďže zrušenie konta je nezvratné. Ak aj napriek tomu chcete vedieť ako zrušiť účet PayPal čítajte ďalej.

Kompletný PayPal cenník nájdete na stránkach tejto organizácie. Nakoľko len nedávno spoplatnili neaktívne účty zmena mohla nastať aj v poplatkoch.  Prezrite si dobre PayPal poplatky, zistite či je Paypal zadarmo, prípadne čo sa spoplatnilo.  Ak vám zmeny nevyhovujú môžete zrušiť svoje konto.

Chcem zrušiť účet PayPal

Prihláste sa do svojho účtu. Na stránke sa prihláste do svojho účtu ( tu ). Stránka je v slovenčine takže nemusíte vyhľadávať výrazy ako PayPal kontakt Slovensko. Vo svojom účte kliknite na ozubené koliesko a vyberte položku „Zrušiť účet“. Teraz stačí už len potvrdiť svoje rozhodnutie a máte to. Ako zrušiť PayPal konto už viete.

Nejde mi zrušiť PayPal

Ak vám nejde zrušiť PayPal môžete kontaktovať podporu, alebo si prezrieť diskusie na internete a aj na konkrétnej stránke. Prečítate si názory iných používateľov tohto systému, zistíte aké majú s PayPal skúsenosti a možno sa dozviete aj kde robíte pri

PayPal platba

PayPal zrušenie platby môžete vykonať viacerými spôsobmi. Pokiaľ príjemca o platbu nepožiadal v položke „Aktivity“ si prezrite „Históriu“ a platbu zrušte. Ak už bola platba požadovaná musíte príjemcu požiadať o jej vrátenie.

Ako zrušiť platbu PayPal , ktorá sa opakuje? Vo svojom profile nájdite položku  „Moje peniaze“. Tu kliknite na „Aktualizovať“ a „Vopred schválené platby“ . Vyberte, ktoré platby chcete zrušiť a zrušte ich.

Ak ste si zakladali PayPal účet určite ste si ho prepojili so svojou kartou. Je jedno či ste tak prepojili VUB  PayPal, alebo SLSP Paypal.  Zrušením konta zrušíte aj prepojenie s kartou.

Summary
Ako zrušiť PayPal
Article Name
Ako zrušiť PayPal
Description
Ako zrušiť PayPal? Ak aj vy rozmýšľate nad tým ako zrušiť účet, konto alebo ako zrušiť platby PayPal máme pre vás odpovede. Ak PayPal účet nepoužívate nemusíte zaň zbytočne platiť a je lepšie ho zrušiť.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako ZRUŠIŤ ÚČET NA NETFLIX
Ako ZRUŠIŤ ÚČET HBO GO