Ako zrušiť hlasovú schránku? Návod

V súčasnosti má mobilný telefón asi každý z nás. Ak vám niekto volá a vy práve nemôžete zdvihnúť alebo ste mimo signálu príde rad na hlasovú schránku. Odkazová služba nahrá hovor, uloží ho do schránky a vy si ho môžete kedykoľvek vypočuť. Nie každému ale táto služba vyhovuje. Poradíme vám ako zrušiť hlasovú schránku.

 

Zrušenie hlasovej schránky

Ako funguje hlasová schránka už viete. Nie každý ju ale využije a sú ľudia, ktorí ju jednoducho nechcú a dajú prednosť jej zrušeniu. V prvom rade je nutné poznamenať, že hlasovú schránku nie je možné zrušiť. Môžete ale presmerovanie hovorov zrušiť a tým pádom nebudete hlasovú schránku využívať. V podstate je jedno či chcete zrušiť hlasovú schránku iPhone alebo rozmýšľate ako zrušiť hlasovú schránku Android. Spôsob zrušenie záleží od telefónnej spoločnosti, ktorej služby využívate.

 

Zrušenie hlasovej schránky Telekom

Ak využívate Telekom môžete nastaviť hlasovú schránku tak, aby vám tam hovory spoločnosť jednoducho nepresmerovala. Presmerovania nastavíte ak do mobilu vyťukáte kódy, ktoré jednoducho odošlete.

Pre zrušenie presmerovania hovorov do odkazovej schránky vyťukajte na mobile  ##21# a odošlite ako hovor.

Ak chcete zrušiť presmerovanie hovorov ak je mobil obsadený odošlite ##67#

Na deaktiváciu hlasovej schránky ak nechcete zdvihnúť telefón odošlite kód ##61#.

Posledným kódom, kedy môžete vypnúť hlasovú schránku Telekom je kód ##62#. Odoslaním tohto kódu ako hovor zrušíte presmerovanie hovorov keď ste nedosiahnuteľný (mimo signálu).

 

Ako zrušiť hlasovú schránku Orange

Ako vypnúť hlasovú schránku Orange? Aj v tomto prípade musíte na zrušenie presmerovania hovoru do odkazovej schránky poznať kód. Na telefóne vyťukajte a odošlite ako hovor kód ##002#.

 

Ako zrušiť hlasovku O2

Nastavenie hlasovej schránky O2 je rovnako jednoduché ako pri predchádzajúcich telefónnych spoločnostiach. Ak máte SIM kartu O2 na deaktiváciu všetkých presmerovaní použite kód. Zrušenie hlasovej schránky O2 kód je ##002#

Pokiaľ sa vám nedarí zrušiť hlasovú schránku Telekom, O2 alebo Orange cez odoslanie kódu môžete navštíviť pobočku spoločnosti, ktorej služby využívate. Priamo v pobočke môžete hlasovú odkazovú službu zrušiť.

Summary
Ako zrušiť hlasovú schránku? Návod
Article Name
Ako zrušiť hlasovú schránku? Návod
Description
Zrušiť hlasovú schránku môžete kedykoľvek. Obmedziť alebo úplne zrušiť presmerovanie hovorov do hlasovej schránky môžete urobiť priamo na pobočke alebo aj cez mobilný telefón. Poradíme vám ako zrušiť hlasovú schránku O2, Telekom a aj Orange.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako napísať znamienko väčší, menší či rovná sa? Návod na klávesnicu
Ako zistiť typ grafickej karty v PC? Návod