MENŠTRUAČNÝ KALENDÁR (mobil app)

Menštruačný kalendár je mobilná aplikácia na zaznamenávanie menštruačného cyklu. S týmto jednoduchým programom budete mať prehľad o svojich plodných dňoch, o ovulácii a aj dňoch, kedy je možnosť otehotnieť najnižšia.

Najnovšia verzia Menštruačný kalendár na stiahnutie zadarmo vám umožní zaznamenať si napríklad teplotu, užívanie tabletiek, príznaky, deň kedy ste mali pohlavný styk a ďalšie. Sťahuj Menštruačný kalendár a maj všetko po ruke v mobilnom telefóne.

 

Menštruačný kalendár download

Pokiaľ vás od stiahnutia podobných aplikácií odrádzala jazyková bariéra app Menštruáčný kalendár si môžete stiahnuť bez najmenších obáv. Menštruačný kalendár zadarmo v slovenskom jazyku môžete mať aj vo svojom mobile.

Aplikácia vám umožní bezpečne a prehľadne zaznamenávať menštruačný cyklus, predpovie vám kedy máte plodné dni a šanca na tehotenstvo je vyššia, môžete si zaznamenať aké máte príznaky a symptómy ( v ponuke ich nájdete niekoľko desiatok), prípadne si môžete zaznamenávať rôzne poznámky. Menštruačný kalendár na stiahnutie zadarmo je naozaj všestranná aplikácia.

V mobilnom programe Menštruačný kalendár zdarma môžete nastaviť priemernú aj priemernú dĺžku cyklu z údajov za posledné tri mesiace alebo za celú dobu a môžete tu vytvoriť aj viac účtov ( pre dcéru, sestru,… ). Zaznamenané údaje môžete zálohovať v mobile, alebo na emaile. V prípade výmeny mobilného telefónu ich budete mať vždy uložené a môžete ich znova obnoviť.

 

Menštruačný kalendár Android / iPhone

Kliknutím na odkaz Menštruačný kalendár download získate užitočnú aplikáciu, ktorá vás upozorní na blížiacu sa menštruáciu, ovuláciu alebo plodné dni. Popri množstve hier v mobile si môžete do neho stiahnuť aj užitočné programy a tento je jedným z nich. Ak idete na huby máte v mobile isto atlas húb, ak chcete mať doklady v mobile, isto na to máte apku a ak chcete vedieť kedy môžete otehotnieť mali by ste mať túto apku tiež.

Na internete nájdete verzie aplikácie kompatibilné s Androidom aj s iPhonom. Stačí si len stiahnuť tú, ktorá bude vo vašom mobile perfektne fungovať.

  • Menštruačný kalendár download Android
  • Menštruačný kalendár download iPhone

Kde sa dá menštruačný kalendár kúpiť? 📆

Aplikáciu menštruačný kalendár na stiahnutie zadarmo môžete získať v Google Play alebo App Store. Vyberte si verziu, ktorá bude kompatibilná s vašim mobilným telefónom. Aplikáciu si môžete stiahnuť zadarmo do mobilov s Androidom aj do iPhone.

Ako vyplniť menštruačný kalendár? 👍

Aplikácia Menštruačný kalendár má intuitívne rozhranie. Pri jej používaní stačí dávať trochu pozor zo začiatku a na všetko prídete. Stačí do nej len zadať kedy menštruácia začala, kedy skončila a následne vám apka vypočíta kedy máte ovuláciu a kedy neplodné dni. Dozviete sa aj kedy máte očakávať ďalšiu menštruáciu.

Ktorá aplikácia Menštruačný kalendár je najlepšia? 🍀

Každej žene vyhovuje iná aplikácia. Môžete dať na rady priateliek a vybrať si tú, ktorú vám odporúčajú. Tiež si môžete stiahnuť viacero aplikácií a vyskúšať, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Každá apka Menštruačný kalendár má rôzne funkcie. Niektoré vám umožnia zaznamenať si aj teplotu, nálady alebo vám vypočítajú predpokladaný termín pôrodu.

Aké aplikácie kalendárov si ešte môžem stiahnuť do mobilu? ✔

Rôznych aplikácií so zameraním na kalendár existuje viacero. Medzi tie najsťahovanejšie patria aj Pracovné kalendáre, kde si môžete zaznamenať aké máte pracovné zmeny, kedy máte voľno či dovolenku a pod. Existujú aj aplikácie kde si môžete zaznamenávať vývoj a rasť dieťa. Zaznamenáte tu všetko čo sa týka vášho drobčeka. od množstva vymenených plienok, cez jeho hmotnosť, výšku až po dobu ako dlho spí a koľko za deň zje.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
3.5 based on 5 votes
Názov programu
Menštruačný kalendár
Operačný systém
Android
Software Category
Mobilné app
Cena
Free
Stránka výrobcu