Ako stiahnuť konverzáciu z Messengeru? NÁVOD

Chcete si uložiť konverzáciu z Messengeru ale neviete ako? Nech je už váš dôvod na vytvorenie zálohy konverzácie Messenger akýkoľvek môžete to zvládnuť pár kliknutiami. Ak pravdaže viete, kde a na čo kliknúť.

Kým na stiahnutie fotiek z Facebooku potrebujete program (napríklad FBDownloader) stiahnutie konverzácie zvládnete priamo vo svojom účte na Facebooku. Nepotrebujete k tomu žiadne programy ani odborné znalosti.

 

Ako stiahnuť konverzáciu z Messengeru

Rozmýšľate ako exportovať správy z Facebook Messengeru? Stačí sa len prihlásiť do svojho profilu a kliknúť na svoj účet v pravom hornom rohu. Z ponuky, ktorá sa vám otvorí vyberte položku „Nastavenia a súkromie“ a prejdite do „Nastavenia“. V okne, ktoré sa vám otvorí v ľavom panely nájdite položku „Vaše informácie na Facebooku“. Teraz stačí už len z ponuky v hlavnom okne kliknúť na „Stiahnutie svojich informácií“. V tejto časti si vyberte čo všetko a v akom formáte chcete stiahnuť (formát HTML je pre stiahnutie konverzácie najvhodnejší). V ponuke nájdete aj možnosť stiahnuť konverzáciu z Messengeru (správy, ktoré ste si v Messengeri písali s inými ľuďmi).

Vybrať si môžete aj kvalitu a dátum od ktorého sa majú vybrané položky sťahovať. Vďaka tejto možnosti si môžete stiahnuť históriu chatu z Facebooku celú alebo len jej časť. Takto môžete preposlať konverzáciu z Messengeru do iného zariadenie.

Skrytá konverzácia Messenger zmizne hneď ako tajnú konverzáciu zrušíte. Nemôžete ju stiahnuť. Zvyšok správ ale áno.

Ako stiahnuť hlasovú správu z Facebooku? Hlasovú správu z Messengeru si môžete stiahnuť. Otvorte chat kde je hlasová správa, nájdite ju a kliknite na tri bodky pri nej. Kliknite na „Download“ alebo stiahnutie a máte to. Hlasová správa sa v počítači uloží ako súbor mp4.

Stiahnuť a exportovať konverzáciu na Messengeri je naozaj jednoduché a zvládnete to aj sami behom pár minút.

Summary
Ako stiahnuť konverzáciu z Messengeru? NÁVOD
Article Name
Ako stiahnuť konverzáciu z Messengeru? NÁVOD
Description
Potrebujete si stiahnuť konverzáciu z Messengeru? Alebo si chcete stiahnuť hlasovú správu z Messengeru? Poradíme vám ako stiahnuť celú alebo časť rozhovorov, ktoré ste s inými ľuďmi na tejto sociálnej sieti viedli.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako obnoviť WhatsApp? NÁVOD
Snapchat chatovacie skratky! NÁVOD