Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá? NÁVOD

Bezdrôtové slúchadlá bez najmenších pochybností vytláčajú slúchadlá s káblom. Sú pohodlnejšie a nijako nás neobmedzujú v pohybe. Aby ste ale mohli bezdrôtové slúchadlá bez problémov používať musíte ich spárovať so zariadením. Poradíme vám ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s telefónom.

Ak viete ako spárovať bezdrôtové slúchadlá môžete ich používať bez obmedzení. Môžete tak pripojiť bezdrôtové slúchadlá k PC 4 alebo spárovať bezdrôtové slúchadlá s TV. Ako na to?

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s mobilom

Či už chcete vedieť ako spárovať slúchadlá Marshall alebo inú značku spárujte ich medzi sebou. Skôr sa do ich spárovania s mobilom alebo PC nepúšťajte. Pokiaľ chcete spárovať AirPods podrobný návod ako na to si prečítajte tu.

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá medzi sebou

Spárovanie bezdrôtových slúchadiel sa môže v závislosti od značky zariadenie mierne líšiť. Návod ako na to by ste mali nájsť v manuáli. Ak ste to v návode nenašli postupujte nasledovne.

Vypnite Bluetooth na mobilnom telefóne (ak ho máte zapnutý). Teraz nájdite na nabíjacom puzdre slúchadiel tlačidlo, ktoré dlho podržte. Ak tlačidlo na puzdre nie je určite sa nachádzajú tlačidlá na slúchadlách (na každom jedno), stlačte ich. Poslednou možnosťou je vybrať slúchadlá z puzdra čím sa môže párovací proces začať.

Keď sa bezdrôtové slúchadlá medzi sebou spárujú môže sa zmeniť intenzita blikania LED svetla alebo budete počuť zvukový signál (v závislosti od značky  slúchadiel).

Následne môžete pripojiť bezdrôtové slúchadlá k iPhone, počítaču alebo inému zariadeniu. Postup je pomerne jednoduchý.

Podržte tlačidlo zapnutia na slúchadlách (na puzdre alebo na slúchadlách). Tlačidlo držte kým nezačnú diódy blikať. Teraz zapnite Bluetooth na mobilnom telefóne. Hneď ako sa zobrazí upozornenie na nové Bluetooth zariadenie v mobile kliknite naň a máte to. V zozname zariadení slúchadlá spoznáte podľa názvu výrobcu. Ak chcete spárovať bezdrôtové slúchadlá Xiaomi uvidíte ich názov v zozname zariadení a za ním slovo buds alebo heaphones.

Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s notebookom

Spárovať bezdrôtové slúchadlá s PC alebo notebookom nie je ťažké. Po spárovaní slúchadiel medzi sebou zapnite na počítači Bluetooth a kliknite na možnosť „Pridať zariadenia Bluetooth“. Zo zoznamu zariadení vyberte položku s názvom slúchadiel.

Ako spárovať slúchadlá s televíziou

Ak rozmýšľate ako fungujú bezdrôtové slúchadlá k televízii nemusíte sa už viac trápiť. Na pripojenie slúchadiel k TV bez slúchadlového výstupu použite položku v TV „Zvukový výstup“. Položte zapnuté slúchadlá blízko televízora a v TV kliknite na „Zoznam slúchadiel“. Z ponuky vyberte vaše slúchadlá a aktivujte párovanie.

Čo robiť keď mi nefunguje jedno bezdrôtové slúchadlo? Tento problém sa stáva dosť často. Vyberte slúchadlo z ucha a vložte ho do puzdra, chvíľu počkajte, zapnite ho a počkajte kým sa znova nespáruje s mobilom. Potom by už malo fungovať. Tiež môžete skontrolovať, či ide zvuk do oboch slúchadiel.

Bluetooth slúchadlá nejdú spárovať – problém môže byť v Bluetooth, uistite sa, že je zapnutý. Problém môže byť aj v nenabitých slúchadlách.

Bluetooth slúchadlá nejdú spárovať s PC – umiestnite slúchadlá v puzdre blízko k PC. Slúchadlá pri spárovaní musia byť čo najbližšie k zariadeniu. Druhý problém môže byť v rušení prenosu. Rušiť ho môže iný Bluetooth alebo Wi-Fi zariadenie. Ak sa od rušivých signálov vzdialite spárovanie by malo prebehnúť bez problémov.

Pripojiť bezdrôtové slúchadlá cez Bluetooth nie je ťažké a ani náročné. Stačí len držať pri párovaní slúchadlá a zariadenie blízko seba. Hneď ako slúchadlá spárujete môžete ich používať so zariadením kedykoľvek. Okamžite sa prepoja a vy sa nemusíte trápiť opätovným spárovaním.

Summary
Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá? NÁVOD
Article Name
Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá? NÁVOD
Description
Bezdrôtové slúchadlá sú jednoducho in. Ak ich máte aj vy a neviete ako spárovať bezdrôtové slúchadlá s mobilným telefónom poradíme vám. Vieme ako spárovať slúchadlá s mobilom, počítačom alebo aj vašim televízorom.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako spárovať bezdrôtové slúchadlá AirPods? NÁVOD
Najlepšie aplikácie na počítanie kalórií – kalorické tabuľky