Ako si nastaviť domovskú stránku v prehliadači? NÁVOD

Rozmýšľate ako nastaviť domovskú stránku? Aj keď existuje množstvo prehliadačov nastaviť ich ako domovskú stránku nie je ťažké. Prezradíme vám návod nastavenia domovskej stránky viacerých prehliadačov. Či už chcete vedieť ako nastaviť Seznam ako domovskú stránku, Google Chrome alebo inú, návod nájdete v tomto článku.

 

Ako nastaviť domovskú stránku

Postup nastavenia domovskej stránky je pri každom prehliadači jeden. Na vás záleží čo chcete aby sa zobrazilo keď kliknete na ikonu prehliadača. Môže hneď prejsť na niektoré webové stránky alebo sa vám zobrazí len prázdna stránka prehliadača.

 

Ako nastaviť Google ako domovskú stránku

Google Chrome je najpoužívanejším prehliadačom na svete. Nastaviť domovskú stránku Google nie je zložité. Sú na to dva spôsoby.

Otvorte prehliadač a kliknite na „Viac“ (tri bodky v pravom hornom rohu). Z ponuky vyberte „Nastavenia“. Prejdite do časti „Pri spustení“ a vyberte čo sa má pri otvorení prehliadača zobraziť. Môžete nastaviť zobrazenie konkrétnej stránky alebo do políčka zadajte výraz www.google.com.

Prejdite do časti „Vzhľad“ a zapnite „Zobraziť tlačidlo domovskej stránky“. Na hornej lište v prehliadači sa vám zobrazí ikona domčeka. Vždy keď na ňu kliknete dostanete sa na domovskú stránku.

Chcete vedieť ako nastaviť Seznam ako domovskú stránku Chrome? Postupujte podľa bodov vyššie. Miesto www.google.com zadajte ale URL Seznamu.

 

Ako nastaviť domovskú stránku Firefoxu

Otvorte si prehliadač Mozilla Firefox a kliknite na „Ponuku“ (tri čiarky). Prejdite do časti „Domovská stránka“ a z ponuky vyberte položku „Na domovskej stránke a v novom okne“. Tu zvoľte domovskú stránku. Či už bude prázdna, alebo to bude nejaká vlastná stránka záleží len od vás.

 

Ako nastaviť domovskú stránku Edge

Nastavenie domovskej stránky Edge je rovnako jednoduché a rýchle ako v predchádzajúcich prehliadačoch. Otvorte Microsoft Edge a vyberte položku „Nastavenia a ďalšie možnosti“ (tri bodky). Prejdite do „Nastavenia“ a vyberte položku „Vzhľad“. V ponuke „Prispôsobenie panela s nástrojmi“ kliknite na políčko „Tlačidlo Domov“. Môžete si vybrať či sa má zobraziť pri spustení prehliadača „Stránka na novej karte“ alebo môžete zadať URL adresu, ktorá sa bude ako domovská stránka zobrazovať.

Nastaviť domovskú stránku na mobile dokážete behom pár sekúnd. Otvorte v mobile prehliadač a kliknite na „Viac“ (tri bodky). Prejdite do „Nastavenie“ a v časti „Rozšírené“ kliknite na „Domovská stránka“. Vybrať si môžete medzi domovskou stránkou Chrome alebo vlastnou.

Nastaviť domovskú stránku prehliadača je naozaj jednoduché. Môžete si vybrať ako bude domovská stránka vyzerať a čo sa vám zobrazí keď prehliadač spustíte.

Summary
Ako si nastaviť domovskú stránku v prehliadači? NÁVOD
Article Name
Ako si nastaviť domovskú stránku v prehliadači? NÁVOD
Description
Neviete ako nastaviť domovskú stránku prehliadača? Poradíme vám ako si jednoducho a rýchlo nastaviť domovskú stránku Google Chrome, Firefox alebo iného prehliadača. Viete ako na domovskú stránku v mobilnom telefóne?
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zobraziť históriu prehliadania v Chrome, Safari či Internet Exploreri?
Najlepšie aplikácie na výučbu angličtiny ZADARMO!