Ako funguje SPOTIFY? (Zdarma a Premium)

Ak chcete počúvať hudbu cez mobilný telefón určite na to využijete streamovacie služby. Jednou z nich je aj Spotify. Ak teraz rozmýšľate čo je Spotify a ako túto službu získať prečítajte si náš článok ďalej. Povieme vám ako funguje Spotify zdarma, ako funguje Spotify Premium a aj čo ponúka Spotify.

 

Ako funguje Spotify

Spotify je hudobná streamovacia služba, ktorá vznikla v roku 2008. Od tých čias si jej aplikáciu stiahli milióny užívateľov a v súčasnosti sa radí medzi tie najlepšie. Nemusíte rozmýšľať ako dostať hudbu na Spotify. Nájdete v nej knižnicu s viac ako 50 miliónmi skladieb. Môžete si tak vypočuť konkrétne skladby ale aj celé albumy od umelcov.

Počúvanie hudby cez mobilný telefón je možné zadarmo ale môžete si aj zaplatiť predplatné: Spotify Premium. Platená verzia ponúka viac výhod, o ktorých si povieme nižšie. Táto streamovacia služba ponúka viac druhov predplatného. Môžete si tak vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 

Spotify zdarma

Ako mať Spotify zdarma? Jednoducho si stiahnite aplikáciu služba a môžete  hneď začať počúvať hudbu. Prehrávanie skladieb je náhodné a vy ho nemôžete ovplyvniť. Zároveň musíte v Spotify free počítať aj s reklamami. Ďalšou nevýhodou je, že hudbu môžete počúvať len ak ste pripojení na internet, teda online.

 

Spotify Premium

Ak chcete mať Spotify bez reklám budete si musieť za službu zaplatiť. Okrem nerušeného počúvania hudby si budete môcť vychutnať ďalšie výhody. Lepšia kvalita zvuku a prehrávanie skladieb až do 320 kbt/s sú len časťou výhod, ktoré so Spotify Premium získate. Môžete si sťahovať skladby a počúvať ich offline, vytvárať si playlisty  a vyberať si z knižnice skladby, ktoré chcete prehrať.

Cena Spotify Premium je 6,49 € mesačne. Prvé tri mesiace máte Spotify Premium zdarma. Počas nich môžete predplatné deaktivovať.

 

Spotify Duo

Ďalším druhom predplatného je Spotify Duo. Ako funguje Spotify Duo? Rovnako ako Spotify Premium len predplatné je zakúpené pre dve osoby. Cena predplatného je v tomto prípade 8,99 € mesačne.

 

Spotify Family

Z ohľadom na cenu sa vám môže oplatiť Spotify Family. Tento typ predplatného zahŕňa až 6 prémiových účtov. Ako funguje Spotify Family? Každý účet funguje samostatne. Výhody rodinného predplatného ocenia hlavne rodičia, ktorí môžu nastaviť rodičovskú ochranu pre svoje deti. Deti sa tak nedostanú k nevhodnej hudbe ale zo zvyšku si môžu vybrať skladbu ktorú chcú. V. rámci skupiny vám umožní Spotify zdielať playlisty.

O tom, kto bude toto predplatné využívať rozhoduje správca účtu. Ten rozpošle pozvánky na e-mailové adresy. Pozvánky je potrebné akceptovať a následne potvrdiť e-mailovú adresu (Spotify Family kontrola adresy).

 

Spotify pre umelcov

Ako funguje Spotify pre umelcov? Hneď ako zverejníte prvú skladbu môžete túto službu využívať na svoje prezentovanie. Spotify for Artist je ideálna funkcia pre začínajúcich umelcov. Môžete si tu vytvoriť profil a vzhľad a prezentovať tu svoje skladby.

Ako funguje Spotify zdarma a ako funguje Spotify Premium už viete. V každom prípade sa ale musíte do služby registrovať a vytvoriť si profil. Ak sa rozhodnete pre Premium bude vás isto zaujímať ako sa platí Spotify. V aplikácii po prihlásení na svoj účet prejdite do položky „GET PREMIUM“ kde si môžete vybrať spôsob platby (platobnou kartou alebo PayPal).

Streamovaciu službu si predplácate. Koľko sa platí za Spotify záleží od formy predplatného ,ktorú ste si zvolili. Kedykoľvek ale môžete predplatné zrušiť. V tom prípade sa dozviete do kedy máte službu predplatenú a môžete používať Spotify Premium. Po uplynutí môžete Spotify používať zadarmo.

Summary
Ako funguje Spotify? (Zdarma a Premium)
Article Name
Ako funguje Spotify? (Zdarma a Premium)
Description
Rozmýšľate ako funguje Spotify? Neviete či využívať Spotify zdarma alebo si zakúpiť Spotify Premium? Poradíme vám nie len koľko stojí Spotify ale aj ako predplatné zaplatiť.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
SPOTIFY: Ako vypnúť náhodné prehrávanie? NÁVOD
3 Najlepšie aplikácie na tvorbu myšlienkových máp zadarmo