SPOTIFY: Ako vypnúť náhodné prehrávanie? NÁVOD

Spotify je najbežnejšie používaná platforma na prehrávanie a počúvanie hudby. Aj napriek množstvu ďalších podobných aplikácií sa stále radí medzi najobľúbenejšie. Ak máte v počítači mobile app Spotify a využívate ju na prehrávanie hudby možno vás bude zaujímať ako vypnúť náhodné prehrávanie hudby. Poradíme vám ako na to.

 

Spotify náhodné prehrávanie

Režim náhodného prehrávania Spotify je v podstate stále prehrávanie náhodných skladieb. Ak ste práve na Wi-fi sieti nie je to problém. Ten ale môže nastať ak prehrávanie skladieb beží na mobilných dátach. Ani sa nenazdáte a máte ich minuté. Spotify automatické prehrávanie môžete vypnúť a ušetriť si tak mobilné dáta.

Ak rozmýšľate ako vypnúť automatické prehrávanie Spotify mali by ste vedieť, že je to možné len ak ste predplatiteľom služby Spotify Premium. Ak nie možnosť vypnúť náhodné prehrávanie vám nie je dostupná.

 

Spotify ako vypnúť náhodné prehrávanie

Hudba online zadarmo je dobrý nápad, ale nie nepretržite. Vypnúť náhodné prehrávanie nie je náročné.

 

Mobilná aplikácia Spotify (mobilné telefóny)

Otvorte app Spotify a vyhľadajte v knižnici (alebo na paneli) skladbu, ktorú chcete počúvať. Hneď ako kliknete na prehrávaní skladby zobrazí sa na ploche ikona náhodného prehrávania (dve prepletené šípky s bodkou). Ak chcete vypnúť náhodné prehrávanie kliknite na ikonu so šípkami. Ak zmení farbu zo zelenej na sivú náhodné prehrávanie ste vypli.

 

PC aplikácia Spotify

Ak máte túto aplikáciu v počítači alebo na webovom prehliadači nemusí vás trápiť otázka „koľko stojí Spotify?“. Vypnúť náhodné prehrávanie môžete bez toho aby ste si predplatili Spotify Premium.

Otvorte program a vyberte skladbu, ktorú chcete prehrať. Nájdite tlačidlo pre režim náhodného prehrávania, ktoré by malo svietiť na zeleno. Kliknite naň. Ak sa farba tlačidla zmení na sivú vypli ste náhodné prehrávania.

Ako vypnúť náhodné prehrávanie Spotify už viete. Stačí na to len pár kliknutí. Teraz budete počúvať len skladby, ktoré máte v playliste, ktorý ste si vytvorili.

Ako mať Spotify zadarmo? – aplikáciu máte zadarmo, stačí si ju len stiahnuť. Počúvanie hudby je tiež zdarma. Nemáte ale prístup ku všetkým funkciám služby. Aby ste k nim mali prístup je potrebné aby ste si službu predplatili. Následne získate prístup k vypnutiu automatického prehrávania, môžete preskakovať počúvané skladby a ďalšie. Spotify Premium zdarma nie je.

Ako premenovať playlist na Spotify? Na Spotify môžete premenovať len playlist, ktorý ste sami vytvorili. Otvorte aplikáciu a kliknite na položku knižnice. Nájdite dole zoznam skladieb a vyberte zoznam, ktorý chcete premenovať. Teraz kliknite v pravom hornom rohu na tri bodky a vyberte položku Premenovať zoznam skladieb.

Summary
SPOTIFY: Ako vypnúť náhodné prehrávanie? NÁVOD
Article Name
SPOTIFY: Ako vypnúť náhodné prehrávanie? NÁVOD
Description
Používate aplikáciu alebo program Spotify na počúvanie hudby? Ak áno určite vás bude zaujímať ako vypnúť náhodné prehrávanie hudby. Poradíme vám ako vypnúť automatické prehrávanie v mobilnom telefóne a aj v počítači.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najpoužívanejšie KLÁVESOVÉ SKRATKY vo WORDE! Ako ich nastaviť?
Ako funguje SPOTIFY? (Zdarma a Premium)