7 najlepších hier na mobil zadarmo!

V každom mobilnom telefóne dnes nájdete aj množstvo hier. Keďže tieto zariadenia disponujú dostatočným miestom v pamäti môžete si stiahnuť aj náročnejšie hry. Najlepšie hry na mobil dnes nemusia stáť veľa. A niektoré z nich si môžete stiahnuť aj zadarmo. Pripravili sme pre vás zoznam najlepších hier zdarma na mobil.

 

Najlepšie hry na mobil zdarma

Pri výbere dobrej hry na mobil sa môžete orientovať podľa viacerých parametrov. Kým pre niekoho sú najlepšie hry na mobil bez Wi-Fi pre iného to môžu byť najlepšie multiplayer hry na mobil. Výbornou kategóriou sú aj najlepšie offline hry na mobil. Aby ste ich mohli hrať nepotrebujete pripojenie na internet, nemusíte tak míňať mobilné dáta a hru si zahráte aj keď ste mimo dosahu internetu. Pokiaľ ale dávate prednosť hrám pre viacerých hráčov mali by ste hľadať najlepšie hry na mobil online. Aby ste ich mohli hrať je potrebné aby ste boli pri hraní pripojení na internet.

Pri hľadaní top hry na mobil sa môžete orientovať podľa rôznych hodnotení a rebríčkov: najlepšie hry na mobil 2023, najlepšie hry na mobil 2022, najlepšie logické hry na mobil či najlepšie hry pre deti Android.

 

Fruit Ninja

Mobilná  hra Fruit Ninja patrí medzi najlepšie hry na Android a aj iPhone. Milá a zo začiatku nenáročná hra vás dostane. Základom hry je nasekať lietajúce ovocie na drobné kúsky skôr ako stihne padnúť na zem. Ovocie rozseknete jednoduchým potiahnutím prsta po obrazovke mobilu. Dajte si ale pozor, okrem ovocia lietajú aj bomby a tým sa radšej vyhnite.

 

Angry Birds Classic

Ak hľadáte najlepšie offline hry na mobil zdarma určite natrafíte na Angry Birds Classic. Ide o starú klasiku, ktorá nikdy neomrzí. V tejto mobilnej hre stoja proti sebe dva druhy zvieratiek – vtáci a prasiatka. Odveký súboj, kde sa vtáci snažia získať ukradnuté vajcia od prasiatok si určite zamilujete.

Nejde len o najobľúbenejšiu hru na mobil ale aj o najlepšiu stratégiu na Android a iPhone. Každá úroveň je ťažšia a ťažšie a okrem presnej mušky na zničenie prasiatok a ich opevnenia budete potrebovať aj logické myslenie.

 

Craftsman: Build Craft

Ak radi budujete, staviate a chcete v hre uplatniť  aj svoju fantáziu obzrite sa po najlepších budovateľských hrách na mobil. Jednou z nich je aj hra Craftsman: Build Craft. Aj keď ide o jednoduchú hru, kde budete stavať a budovať domy alebo zámky vyžaduje sa vaša fantázia. Len vďaka nej si môžete postaviť naozaj výnimočnú stavbu. V tejto mobilnej hre je viac herných režimov a aj vďaka nim ide o jednu z najlepších mobilných hier s perfektnou grafikou.

 

2048

Nemusíte hľadať najlepšie hry na mobil v slovenčine alebo češtine ak ide o logickú hru 2048. Táto populárna hra na mobil si nevyžaduje žiadne znalosti jazyka, preverí ale vaše matematické nadanie. V hre len spájate dlaždice s rovnakým číslom spolu. Hneď ako ich spojíte zobrazí sa nová dlaždica s ich súčtom. Aby ste vyhrali potrebujete získať dlaždicu s číslom 2048.

Ako vidíte najlepšie offline mobilné hry nemusia byť plné násilia, naháňačiek alebo adrenalínu. Niekedy vám aj logické hry dajú poriadne zabrať.

 

Call of Duty

Máte radi akčné hry? Medzi najlepšie online hry na mobil patrí hra Call of Duty. Nedajte sa zmiasť, nejde len o počítačovú verziu. Túto hru si už môžete stiahnuť aj do mobilného telefónu. Najlepšia akčná hra na mobil zadarmo si vyžaduje tímového ducha nakoľko ide o multiplayer a vy ste členom tímu. Táto hry si vyžaduje pripojenie na internet, v opačnom prípade nebudete môcť hrať.

 

Fishdom

Jednoduchá ale zábavná hra, v ktorej sa v podstate staráte o rybičky má názov Fisfdom. Na začiatku dostanete prázdne akvárium. Hraním hier získavate financie, za ktoré si môžete nakúpiť nie len rybičky ale aj rôzne predmety do akvária.

Aj keď nejde o hru s najlepšou grafikou nájdete tu príjemné prostredie, ktoré si môžete dotvoriť podľa vlastnej fantázie. Okrem hier, kde nahráte financie na kúpu rybičiek je v hre aj množstvo minihier. Vďaka nim získate viac financií, rôzne bonusy a určite veľa zábavy.

 

Pokemon Go

Klasika, ktorá nikdy neomrzí. Najlepšia mobilná hra pre deti Pokemon Go ich prinúti ísť von a hľadať pokémonov. Hneď ako si pár pokémonov nájdeš a chytíš začneš ich trénovať. Následne ich môžeš postaviť do súbojov proti iným pokémonov.

Najhranejšie hry na mobil môžu byť aj zadarmo. Pri ich výbere sa orientujte hlavne podľa recenzií ale aj vlastných preferencií. Či už dáte prednosť najlepším strategickým hrám na mobil alebo sa rozhodnete pre najlepšie platené hry na mobil záleží od vás.

Summary
7 najlepších hier na mobil zadarmo!
Article Name
7 najlepších hier na mobil zadarmo!
Description
Najlepšia hra na mobil môže byť aj zadarmo. Pri hľadaní top hry na mobil sa môžete orientovať podľa rôznych hodnotení a rebríčkov. Predstavíme vám najlepšie hry na mobil, ktoré si môžete stiahnuť zdarma a zahrať kedykoľvek.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zadarmo ZMENŠIŤ PDF SÚBOR? Návod
4 najlepšie univerzálne aplikácie pre chytré hodinky zadarmo