CALL of DUTY (PC hra)

Call of Duty je akčná hra z obdobia Druhej svetovej vojny. Ak ste sa takýmto hrám vyhýbali mali by ste svoje strelecké schopnosti vyskúšať práve v tejto hre. Hru, ktorá zmenila históriu hier a s počítačov sa dostala aj na herné konzoly a mobilné telefóny si teraz môžete zahrať zadarmo.

 

Najnovšia Call of Duty na stiahnutie vyšla pred dvoma rokmi, ale keďže ide o sériu hier ďalšia časť môže vyjsť kedykoľvek. Stiahnutím získate len demoverziu hry, ale aj táto ukážka vám pomôže rozhodnúť sa, či si hru zakúpite.

Call of Duty sťahuj ak chceš hrať poriadnu akčnú hru plnú strieľania a plnenia misií. Každá séria ti ponúka nové dobrodružstvo plné akcie a napätia.

 

Call of Duty download

Kliknutím na odkaz Call of Duty download získate hru len na skúšku. Demo Call of Duty na stiahnutie zadarmo vás vtiahne do deja Druhej svetovej vojny. Nie všetky časti hry ale sú z tohto obdobia.

Napríklad Call of Duty: Modern Warfare sa odohráva v roku 2015. Aj keď sa na prvý pohľad zdá, že je Call of Duty singleplayer – hra pre jedného hráča, niektoré jej časti sa dajú hrať na sieti – online hra. V častiach hry pre jedného hráča plníte rôzne množstvo misií. Ak sa rozhodnete pre Call of Duty multiplayer môžete hru hrať s inými hráčmi

Call of Duty stiahnuť zdarma je možnosť ako si zahrať jednu z najlepších strieľačiek súčasnosti. V demoverzii na vás čaká niekoľko misií, ktoré musíte splniť – záchranné akcie, sabotáže či súboje sú presne to, čo táto akčná PC hra ponúka plným priehrštím.

 

Call of Duty PC

Call of Duty je hra, ktorú si môžete stiahnuť do počítača. Nakoľko sa ale hra teší veľkému úspechu môžete si ju v plnej verzii zahrať aj na PS2, PS3, PS4, Xbox One, alebo X360 a pod. Plná verzia Call of Duty vás ale bude niečo stáť.

Call of Duty PC download – kliknúť na tento odkaz môžete ak používate operačný systém Windows alebo Mac. Stačí sa len uistiť, že váš počítač spĺňa minimálne požiadavky.

O populárnosti hry svedčí aj fakt, že si ju môžete stiahnuť aj do mobilných telefónov s Androidom či iPhonu.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
4 based on 6 votes
Názov programu
Call of Duty
Operačný systém
Windows
Software Category
Hry; Akčné hry
Cena
Free Trial (Demo)
Stránka výrobcu