5 NAJLEPŠÍCH HIER PRE DETI na Android: Hry na mobil a tablet

Deti a  hry – téma, ktorá vyvoláva množstvo otáznikov. Dovoliť deťom hrať hry na mobilnom telefóne, tablete alebo počítači či nie? Pravdou je, že dnes sú digitálne hry súčasťou moderného detstva. Ak vyberiete vhodné hry pre deti na Android nemusíte sa ničoho obávať. Hrami sa deti môžu aj niečo priučiť. Dôležité ale je, aby hra dieťa bavila. Android hry pre 8 ročné deti nie sú vhodné pre mladšie a opačne.

 

Hry pre deti na Android

Dnes nie je žiadny problém nájsť detské hry na Android. Dôležité je vybrať pre deti hry, ktoré sú určené pre jeho vekovú kategóriu. Android hry pre deti 3 roky sú vhodné pre malé deti, s týmto typom hier by ste ale nepochodili u 5 – 6 ročných detí. S hrou sa môže dieťa aj niečomu priučiť. Preto by vo vašom mobile nemali chýbať vzdelávacie hry pre deti Android, vďaka ktorým sa dieťa môže aj niečo naučiť.

Hry pre deti na mobil zadarmo môžu deti naučiť počítať, spoznať písmenká, naučiť sa cudzí jazyk (základy) alebo sa len zabaviť. Android hry pre deti 7 rokov a viac zas môžu u detí zlepšiť ich logické uvažovanie, podporiť ich fantáziu a kreativitu alebo im pomôcť zlepšiť sa v cudzom jazyku či matematike. Aké sú teda najvhodnejšie a najlepšie hry pre deti Android?

 

Máša a medveď

Rozmýšľate ako sa hrať s deťmi 3 roky? Zahrajte sa s nimi hru Máša a medveď. Táto hra je vhodná pre deti od 2 do 9 rokov. Hra deti naučí čo robiť ak niečo chcú. Môžete s Mášou nazbierať v lese bobule aby ste mohli uvariť chutný lekvár. Budete počítať lietajúce motýle na lúke alebo budete musieť navariť večeru.

 

Abeceda pre deti

Hľadáte nejaké Android hry pre deti 5 ročné a staršie? Skúste hru Abeceda pre deti. Android hry pre deti môžu dieťa aj niečo naučiť. V tejto náučnej hry pre deti sa dieťa naučí abecedu a spozná písmenká. V aplikácii nájdete slovenskú abecedu. Každé písmenko je doplnené obrázkom aby si dieťa lepšie zapamätalo písmenko.

 

Pou

Android hry pre najmenších môžu naučiť deti zábavnou formou starostlivosti. Pou je mobilná hra, kde sa deti musia starať o mimozemšťana, ktorý sa volá Pou. Musíte ho nakŕmiť, umývať a aj sa s ním hrať.

 

Pony Style Box

Google Play hry pre deti nájdete aj množstvo hier so zvieratkami. Jednou z nich je aj Pony Style Box, zábavná a kreatívna hra s poníkmi. Deti si v hre vyzdobujú svojho poníka presne podľa svojich predstáv.

 

Candy Crush Saga

Hry pre najmenších na Android sú zábavné a poučné. Logika a šikovnosť sa spája v hre Candy Crush Saga. Ide o výbornú Android hru pre deti od 4 rokov ale s obľubou ju hrajú aj staršie deti či dospelí ľudia. Ide o klasickú hru „spoj tri“ kde je úlohou zoskupiť tri a viac rovnakých predmetov dokopy. V tejto hre nájdete samé sladkosti, cukríky či lízanky, takže, hor sa do spájania.

 

Android hry pre deti

Hry pre deti na Android zadarmo síce môžete získať ale väčšinou obsahujú aj reklamy. Ako hrať hry bez reklám? Ak vás reklamy otravujú obzrite sa po hrách, ktoré si musíte zakúpiť, alebo si zakúpte vyššiu verziu hry. Mali by ste sa reklám zbaviť.

Ak siahnete po online hrách pre deti nemusíte si nič sťahovať. Počítajte ale s tým, že ak dieťa hra veľmi zaujme bude míňať vaše mobilné dáta.

Nezabúdajte ale, že zábavné hry pre deti v miestnosti nemusia byť len hry v mobilnom telefóne alebo tablete. Pohybové hry pre deti sú rovnako dôležité ako výučbové aplikácie, ktoré hravou formou deti niečo naučia. Existuje množstvo hier, ktoré sa môžete hrať aj doma.

Summary
5 NAJLEPŠÍCH HIER PRE DETI na Android: Hry na mobil a tablet
Article Name
5 NAJLEPŠÍCH HIER PRE DETI na Android: Hry na mobil a tablet
Description
Rozmýšľate aké hry pre deti na Android si stiahnuť? Hry pre deti by mali nie len byť zábavná ale aj poučné, mali by v nich rozvíjať kreativitu a aj logické myslenie. Poradíme vám, ktoré hry pre deti na Android stiahnuť.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšie aplikácie kompatibilné s Apple CarPlay
Ako zmazať fotky z Google Fotky

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *