3 Najlepšie aplikácie na tvorbu myšlienkových máp zadarmo

Myšlienkové mapy často používame a možno si to ani neuvedomujeme. Týmto spôsobom si môžete zapisovať kľúčové slová, ktoré môžete dopĺňať o rôzne obrázky, pridávať ďalšie nápady, poznámky a vyznačovať vzťahy medzi jednotlivými poznámkami. Ide o výbornú pomôcku na premýšľanie. V súčasnosti ale nemusíte kresliť myšlienkové mapy na papier. Existujú aplikácie na myšlienkové mapy, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo.

Rozmýšľate ako vypadá myšlienková mapa prípadne ako vytvoriť myšlienkovú mapu? V podstate ide o graf, do ktorého si zapisujete svoje nápady a poznámky. Ako prvé uvediete do bubliny hlavnú myšlienku (nápad) a pridávate k nemu ďalšie, ktoré s ním súvisia. Bubliny môžete prepájať v závislosti od toho ako medzi sebou súvisia. Do grafu môžete pridávať obrázky, vytvoriť si ho pre lepšiu orientáciu farebne alebo ho meniť ako potrebujete. Klasické zapisovanie poznámok vám pridávanie ďalších nápadov a poznámok neumožňuje.

 

V čom vytvoriť myšlienkovú mapu

Tvorba myšlienkových máp nie je ťažká. Môžete si ich vytvoriť v aplikáciách v mobilných telefónoch, počítačoch ale nie je výnimočná ani tvorba myšlienkových máp online.

Ak hľadáte program na myšlienkovú mapu zadarmo nájdete ich viacero. Výborným počítačovým programom na tvorbu myšlienkových máp je softvér Edraw Mind Map. Tento program má prehľadné rozhranie a myšlienkové mapy v ňom môžete vytvárať naozaj jednoducho.

Ak hľadáte stránku, kde by ste si mohli vytvoriť myšlienkovú mapu online skúste MindOnMap. Hneď ako si vytvoríte na stránke účet môžete začať zapisovať svoje nápady.

 

Myšlienkové mapy aplikácie

Ak hľadáte myšlienkové mapy aplikácie zadarmo nájdete ich na internete. Predstavíme vám tri najlepšie aplikácie.

 

SimpleMind

Ak hľadáte myšlienkovú mapu zdarma do mobilného telefónu určite si stiahnite app SimpleMind. Môžete si do nej zapisovať nové nápady a vytvárať myšlienkové mapy kedykoľvek vás niečo napadne. Aplikácia sa jednoducho používa a nájdete ju vo verzii pre Android, iPhone a aj pre stolné počítače. Ak chcete do mapy pridávať aj obrázky alebo synchronizovať s inými zariadeniami či používať farebné vetvy budete si musieť zakúpiť vyššiu verziu aplikácie.

 

Mind Map Maker – Mindomo

Ďalšou šikovnou aplikáciou na tvorbu myšlienkových máp je Mind Map Maker – Mindomo. Výhodou aplikácie je, že vytvorené myšlienkové mapy môžete zdieľať s kolegami alebo priateľmi a k tvorbe mapy môže každý z nich prispieť.

 

Myšlienková mapa online Google

Myšlienkové mapy Google – ak používate internetový prehliadač Google Chrome môžete si stiahnuť rozšírenie a získať tak aplikáciu pre myšlienkovú mapu v slovenskom jazyku zadarmo. Google myšlienková mapa funguje s Google Disk takže k nej máte prístup z každého zariadenia. Stačí sa len prihlásiť do svojho účtu.

Summary
3 Najlepšie aplikácie na tvorbu myšlienkových máp zadarmo
Article Name
3 Najlepšie aplikácie na tvorbu myšlienkových máp zadarmo
Description
Myšlienková mapa je užitočným pomocníkom, ktorý v súčasnosti využíva množstvo ľudí po celom svete. Poradíme vám najlepšie aplikácia na tvorbu myšlienkových máp zadarmo a aj kde si vytvoriť myšlienkovú mapu online zdarma.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako funguje SPOTIFY? (Zdarma a Premium)
Ako funguje Herohero?