Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!

Logické hry sú v súčasnosti veľmi obľúbené. Okrem skrátenie dlhého času si pri nich môžete zlepšiť pamäť, precvičiť reflexy alebo si trochu ponamáhať mozog. Teraz si môžete stiahnuť logické hry do mobilu priamo z Google Play alebo App Store. Predstavíme vám tie najlepšie logické hry na mobil zdarma, ktoré vás neprestanú nikdy baviť.

 

Logické hry na mobil

Rozmýšľate čo hrať na mobile? Skúste si stiahnuť logické hry, kde si môžete overiť svoje logické zmýšľanie. Najlepšie logické hry Android si nemusíte ani kupovať. Nájdete ich na stiahnutie aj zadarmo. Preverte svoje znalosti v logických hrách kdekoľvek ste. Stačí vám len mobilný telefón a stiahnutá hra.

 

Skills

Najlepšia logická hra na mobil akú môžete nájsť a stiahnuť si ju zadarmo. Aj keď ide o logickú hru pre deti od 5 rokov potrápi aj dospelých ľudí. V hre testujete nie len svoje schopnosti ale aj reflexy. Za každý úspešne zvládnutý level dostanete body (mozog), ktoré môžete využiť na prejdenie do ďalšieho levelu, získanie pomoci alebo na opakovanie úrovne.

Túto hru si stiahlo viac ako 10 miliónov užívateľov. Túto hru môžete hrať aj ako multiplayer s priateľmi alebo náhodnými hráčmi.

 

Threes

Táto hra preverí vaše znalosti z matematiky. Nebojte sa, stačí ak ovládate dobre násobilku troch a máte predvídavosť. Táto nekonečná neustále rastie takže budete mať vždy čo robiť.

Ide o jednu z najlepších hier na mobil zdarma a môžete si ju stiahnuť ako do mobilov s Androidom tak aj do iPhone.

 

Zhed

Medzi Android logické hry musíme zaradiť aj hru Zhed. Logická hra zadarmo na stiahnutie vás prekvapí množstvom úrovní. Každá z nich je samozrejme ťažšia a ťažšia. Táto logická hra pre jedného preverí vašu koncentráciu a pamäť.

Celkovo nájdete v hre 100 náročných úrovní. Hru si môžete stiahnuť zadarmo pokiaľ ale chcete aby bol váš úspech zaznamenaný mali by ste ju hrať online. Ak vám bude niektorá z úrovní robiť problém budete si musieť radu zaplatiť.

 

Wheres My Water?

Dobrá logická hra pre deti od 8 rokov (aj mladšie). V mobilnej hre Wheres My Water musíte pomôcť krokodílovi dostať sa k vode. Potrebujete správne pospájať potrubie ale odstrániť aj ďalšie problémy, ktoré bránia vode tiecť potrubím.

Nejde tak len o zábavnú hru na mobil ale aj o logickú hru pre deti aj dospelých.

 

LogicLike Mozgovňa

Zaujímavé logické hry zdarma na stiahnutie nájdete aj v hre LogicLike Mozgovňa. Túto mobilnú hru si môžete zadarmo stiahnuť do iPhone. Táto hra preverí vašu pozornosť, priestorové myslenie a pamäť. Logická hra na mobil obsahuje viac ako 2500 hlavolamov, logických úloh či matematických rébusov.

Táto aplikácia je vhodná pre staršie deti alebo dospelých ľudí. Ťažšie úlohy dajú zabrať istotne každému. Vybrať si môžete z troch úrovní obtiažnosti hry.

 

Najlepšie logické hry online

Logické hry Android či iPhone si nemusíte sťahovať do mobilu. Môžete ich hrať aj online. Stačí si ich len vyhľadať na internete. Dajte si ale pozor na spotrebu mobilných dát.

Bezplatné online logické hry sú naozaj rôzne. Nájdete medzi nimi logické hry pre deti od 3 rokov ale aj logické hry pre deti od 10 rokov a viac.

Hry, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo obsahujú často veľa reklám, čo môže hranie dosť znepríjemniť. Chcete vedieť ako hrať hry bez reklám? Musíte siahnuť po platenej verzii hry. 

Logické hry na telefón sa radia medzi najlepšie oddychové hry. Nemusíte pri nich pretekať s inými hráčmi ani stavať obranu či na niekoho útočiť. V tomto žánre hier ide len o vaše logické myslenie, znalosti, reflexy či koncentráciu. Logické hry zadarmo na stiahnutie vás nebudú stáť ani cent a môžete si pri nich preveriť alebo aj zlepšiť vlastné schopnosti.

Summary
Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!
Article Name
Najlepšie logické hry na mobil zadarmo!
Description
Logické hry na mobil preveria vaše znalosti, koncentráciu, reflexy a aj pamäť. Aj preto sa radia medzi najobľúbenejší žáner hier. Najlepšie logické hry pre deti aj pre dospelých si môžete stiahnuť aj zadarmo.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Najlepšie VIANOČNÉ a NOVOROČNÉ priania 2022 - vtipné sms, zamilované Messenger priania
Najlepšie hry pre deti na telefón a tablet