Najlepšie CHEATY – The SIMS 4! Prehľadne

The SIMS je obľúbená počítačová hra na celom svete. V podstate ide o simulátor reálneho života, ktorý si môžete prispôsobiť svojim predstavám. V súvislosti s touto hrou ste už isto počuli slovné spojenie cheaty The Sims 4. Čo sú cheaty na Sims a ako ich použiť?

 

The SIMS 4 cheaty

 Stiahli ste si hru The SIMS 4 a chcete si ju trochu vylepšiť? Presne na to vám poslúžia chetaty. Ak viete aké použiť a ako ich v hre zadať môžete si v počítačovej hre užiť viac zábavy.

Prezradíme vám ako zapnúť cheaty Sims 4 Xbox One, ako ich aktivovať na PC ale aj na PS4.

Ako povoliť cheaty The Sims 4?

Povoliť cheaty v hre The Sims 4 v počítači môžete celkom jednoducho. Ako prvé stlačte kombináciu kláves CTRL + SHIFT + C. Následne sa vám otvorí príkazový riadok, do ktorého môžete zadávať príkazy.

Aktivovať cheaty The Sims 4 PS4 je tiež možné. Stlačte a podržte L1 + L2 + R1 + R2. Do poľa, ktoré sa otvorí napíšte „testingcheats true“ a kliknite na hotovo. Rovnako postupujte aj ak chcete použiť cheaty The Sims 4 Xbox One. Stlačte všetky tlačidlá a do riadku zapíšte už spomenutý výraz. Až teraz môžete cheaty aktivovať aj tu.

 

Sims 4 cheaty

Ako sme už spomínali cheaty vám pomôžu získať hre isté výhody, prípadne vylepšiť celú hru. Na internete ale aj v našom článku tak môžete nájsť The Sims 4 cheaty na peniaze alebo cheaty The Sims 4 psy a mačky. Takže, aký príkaz zadať aby ste si hru The Sims 4 vylepšili?

The Sims 4 cheaty peniaze

Do príkazového riadku, ktorý ste otvorili klávesovou skratkou zadajte výraz. V závislosti od výrazu získate určitú sumu peňazí – simoleonov. Ako si nacheatovať peniaze v The Sims 4?

motherlode – získate 50 000 simoleonov

rosebud – získate 1 000 simoleonov

kaching – získate 1 000 simoleonov

Sims.modify_funds + (číslo) – domácnosť získa toľko peňazí, koľko ste napísali do príkazu.

Sims.modify_funds – (číslo) – cheaty do The Sims 4 dokážu peniaze nie len pridávať ale aj brať. Tento príkaz domácnosti odoberie peňazí, koľko ste uviedli v príkaze.

 

The Sims 4 cheaty stavba

Aj keď je v hre The Sims peniaze, pomocou cheatov jednoduché získať môžete bývanie zadarmo.

FreeRealEstate on – môžete sa zadarmo nasťahovať na ktorýkoľvek pozemok. Ak miesto „on“ napíšete „off“ funkciu vypnete a za pozemky sa bude musieť platiť.

bb.moveobjects – môžete ignorovať pravidlá pre umiestňovanie stavieb

bb.showhiddenobjects – skryté objekty sa zobrazia

bb.ignoregameplayunlocksentitlement – odomknete všetky odmeny z kariér

 

The Sims 4 cheaty zručnosti

The Sims cheaty vám umožnia zlepšovať aj zručnosti. Stačí zadať príkaz v tvare stats.set_skill_level (zručnosť)_(level).

Ak sa chcete zlepšiť napríklad v hre na gitaru zadajte: stats.set_skill_level Major_Guitar 10. Ak chcete prejsť len na úroveň 5 miesto čísla 10 napíšete číslo 5.

Stačí si len pozrieť názov zručnosti, napísať ju do cheatu a za ňou číslo, ktoré vyjadrí úroveň zručnosti. Napríklad:

Pečenie – stats.set_skill_level Major_Baking 10

Rybárčenie – stats.set_skill_level Major_Fishing 10

Šikovnosť – stats.set_skill_level Major_Handiness 10

Opatrovanie detí – stats.set_skill_level Major_Pareting 10

Upírstvo – stats.set_skill_level VampireLore 15

Takto môžete pokračovať so všetkými zručnosťami. Zlepšiť môžete aj podnikateľské schopnosti

  • set_skill_level retail_workethic 5
  • set_skill_level retail_maintenance 5
  • set_skill_level retail_sales 5

V niektorých prípadoch ešte skôr ako zadáte cheat na zlepšenie zručnosti musíte zadať príkaz „testingcheats true“ a až po jeho potvrdení zlepšiť zručnosť.

Ani tí najmenší nie sú v hre The Sims zabudnutí. Sims 4 cheaty batoľa vám pomôžu zlepšiť zručnosti batoliat, ale aj starších detí. Na zlepšenie ich zručností použite text  stats.set_skill_level Skill_Toddler_(zručnosť dieťaťa) (číslo).

Môžete zlepšiť komunikáciu (stats.set_skill_level Skill_Toddler_Communication 5), predstavivosť, myslenie, atď.

 

Sims 4 cheaty: smrť

Aj keď je táto hra simulátorom reálneho života môžete sa tu stretnúť aj s upírmi. Môžete na nich použiť cheaty. The Sims 4 cheaty upíry vám umožnia zabiť ich slnkom: stats.set_stat commodity_Vampire_SunExposure-100. V hre môžete použiť množstvo ďalších cheatov, ktoré vám umožnia smilíka zabiť alebo oživiť alebo z nich môžete urobiť duchov na istý čas.

 

The Sims 4 potreby

Všetky potreby simíkov (hlad, toaleta, hygiena,…) naplníte ak do riadku zadáte výraz: sims.fill_all_commodities

Pokiaľ chcete potreby napĺňať postupne zadajte výraz: fillmotive motive_(potreba). Napríklad

Doplniť energiu: fillmotive motive_Energy.

Zahnať hľad: fillmotive motive_Hunger atď.

 

Sims 4 cheaty body spokojnosti

Na spokojnosti záleží aj v tejto hre.

sims.add_buff satisfaction_points – pridáte 100 bodov spokojnosti

sims.add_buff satisfaction_points (číslo)pridáte zadanýpočet bodovspokojnosti.

Sims 4 cheaty vzťahy vám umožnia vytvárať nové priateľstvá a nové lásky. Rovnako môžete cheaty použiť aj na rozdelenie párov a priateľstiev.

Lásku medzi smilíkmi vyvoláte: modifyrelationship (meno vlastného simíka) (priezvisko vlastného simíka) (meno druhého simíka) (piezvisko druhého simíka) 100 LTR_Romance_Main

Rozchod dvoch zaľúbených simíkov: modifyrelationship (meno vlastného simíka) (priezvisko vlastného simíka) (meno druhého simíka) (piezvisko druhého simíka)-100_Romance_Main

Kamarátstvo: modifyrelationship (meno vlastného simíka) (priezvisko vlastného simíka) (meno druhého simíka) (piezvisko druhého simíka) 100 LTR_Friendship_Main

Zrušenie kamarátstva: modifyrelationship (meno vlastného simíka) (priezvisko vlastného simíka) (meno druhého simíka) (piezvisko druhého simíka)-100  Friendship_Main

 

Cheaty The Sims 4

Cheaty v The Sims 4 sú naozaj rôzne. Niektoré môžete použiť len v konkrétnych situáciách, niektoré zas len v niektorých verziách hry. The Sims 4 Hurá na vysokú cheaty vám umožnia napríklad zlepšiť sa v učení a dosiahnuť lepší prospech. V každej časti hry môžete využiť rôzne cheaty. Najlepšie urobíte ak si pre konkrétnu verziu nájdete všetky dostupné vylepšenia na internete

  • The Sims 4 Život na ostrove cheaty
  • The Sims 4 Život v meste cheaty
  • The Sims 4 Psy a mačky cheaty
  • The Sims 4 Ríša kúziel cheaty
  • atď

Cheaty na Sims 3 ste už možno vyhľadali a aj používali. Teraz môžete používať aj cheaty na The Sims 4. Keďže ich je nespočetne veľa môžete v celej hre experimentovať a vylepšovať čokoľvek potrebujete. Nezabúdajte ale, že týmto spôsobom môžete prísť o reálnosť, pre ktorú je táto hra tak obľúbená.

Summary
Najlepšie CHEATY – The Sims 4! Prehľadne
Article Name
Najlepšie CHEATY – The Sims 4! Prehľadne
Description
Stiahli ste si hru The Sims 4 a radi by ste si ju v rámci možností vylepšili? Cheaty The Sims 4 vám v tom môžu výrazne pomôcť. Niektoré môžete takmer v každej verzii The Sims, iné cheaty zas len v konkrétnych verziách. Takže, poďme vylepšovať.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
TOP 5 programov na strihanie videa zadarmo!
Ako na obnovenie systému Windows? NÁVOD

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *