Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky na TV

Chcete si pozrieť film alebo video, ktoré máte uložené v mobilnom telefóne na televíznej obrazovke? Ak viete ako na zdieľanie obrazovky mobilu na TV nemusíte sa touto otázkou trápiť. Pokiaľ to neviete môžete využiť aplikácie pre zrkadlenie obrazovky. Nezabúdajte ale, že potrebujete mať inteligentný televízor. V opačnom prípade by ste si mali zaobstarať zariadenie Chromecast, ktoré aj zo starších TV urobí inteligentné.

 

Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky

Program na zrkadlenie obrazovky môžete mať v počítači, ak ale chcete zdieľať obraz telefónu na TV potrebujete aplikáciu na zdieľanie obrazovky. Niektoré aplikácie už obsahujú funkciu zdieľania. Väčšina z nich vám ale umožní zrkadliť len konkrétnu aplikáciu.

Aké sú výhody zdieľania obrazovky? Výhod je hneď viacero. Ak máte v telefóne streamovaciu službu môžete jej vysielanie pozerať na väčšej obrazovke televízora, môžete to využiť pri komunikácii či online schôdzkach alebo aj pri hraní hier. Zdieľanie obrazovky PC je s vhodným programom jednoduché, rovnako jednoduché je to aj s mobilným telefónom. Stačí len mať v mobile aplikáciu na zrkadlenie obrazovky.

 

Chrome Home

Máte v mobile Google? Zdieľanie obrazovky Google môžete ak máte zároveň aj vhodnú aplikáciu. Aplikácia na zrkadlenie obrazovky Chrome Home vám umožní zrkadlenie obrazovky Android na TV a môžete ju využiť aj keď hľadáte aplikáciu zrkadlenia obrazovky iPhone. V aplikácii stačí len nájsť externú obrazovku (v našom prípade TV), kliknúť na ňu a vybrať možnosť zrkadlenie obrazovky.

 

Skype

Skype zdieľanie obrazovky sa vám zíde keď máte poradu alebo pracovnú schôdzu online. Ak máte aplikáciu Skype stiahnutú nájdete v nej aj funkciu zdieľania obrazovky Skype. S touto aplikáciou môžete zrkadliť obrazovku mobilu na TV len ak používate túto apku. Iné aplikácie, videá či hudbu si na obrazovke televízora nepozriete.

 

YouTube

Pokiaľ nechcete zrkadliť nič iné len platformu YouTube nepotrebujete žiadnu špeciálnu aplikáciu zdieľania obrazovky. Stačí ak prepojíte svoj mobilný telefón s televízorom, zapnete v telefóne video na YouTube a kliknete na ikonu zrkadlenia obrazovky.

 

AllCast

Ako zdieľať obraz z telefónu na TV? Pokojne aj s aplikáciou AllCast. S touto aplikáciou môžete prezerať fotky, videá, hudbu alebo čokoľvek čo máte v mobilnom telefóne na televíznej obrazovke. Tento mobilný program si môžete stiahnuť zadarmo. Pokiaľ nechcete v aplikácii reklamy budete si musieť zakúpiť vyššiu verziu aplikácie.

 

Castto

Ďalšia aplikácia na zrkadlenie obrazovky zadarmo má názov Castto. S týmto mobilným programom môžete prezerať na TV všetko čo máte v telefóne, hudba, videá, fotky,… Samozrejme, že s aplikáciou Castto môžete zrkadliť aj iné aplikácie, ktoré máte v telefóne. Môžete si tak písať prostredníctvom komunikačných aplikácií alebo hrať hry, ktoré máte v telefóne na obrazovke TV.

Zobraziť obrazovku telefónu na TV nie je ťažké. Podobne ako funguje zrkadlenie obrazovky Android Auto rovnako funguje aj zdieľanie obrazovky mobilu na TV. Ak rozmýšľate ako na Windows 10 zdieľanie obrazovky na TV prečítajte si náš článok. Nájdete v ňom niekoľko postupov ako zrkadliť obrazovku PC na TV.

Summary
Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky na TV
Article Name
Najlepšie aplikácie na zdieľanie obrazovky na TV
Description
Hľadáte aplikácie na zdieľanie obrazovky mobilného telefónu na TV? Poradíme vám, ktoré aplikácie sa vám oplatí stiahnuť zadarmo. Niektoré apky vám umožnia zrkadliť len konkrétne aplikácie, s inými zas môžete zdieľať takmer všetko čo máte v mobile.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako zdieľať svoju polohu? NÁVOD
Ako spárovať DRON s telefónom? NÁVOD