Najlepšie aplikácie na výučbu angličtiny ZADARMO!

Nie je žiadnym tajomstvom, že cudzí jazyk sa môžete naučiť aj vďaka aplikácii. Existuje niekoľko naozaj dobrách aplikácií na angličtinu ale aj iný jazyk, ktoré si môžete stiahnuť zadarmo. Najlepšie aplikácie na učenie angličtiny vás okrem slovíčok naučia aj výslovnosť a používanie slovíčok vo vetách. Pokiaľ nechcete nosiť so sebou všade slovník mali by ste sa začať učiť anglický jazyk.

 

Aplikácia na učenie angličtiny

Existuje množstvo aplikácií angličtiny zadarmo a ešte viac si ich môžete zadarmo vyskúšať. Dobré je ak sa cudzí jazyk učíte pomocou dvoch aplikácií. Mali by ste mať jednu aplikáciu na učenie slovíčok a druhú aplikáciu na výuku angličtiny kde sa naučíte výslovnosť. Na internete nájdete aj aplikácie angličtiny pre deti zadarmo. Obsahujú síce menej slovíčok ale ako začiatok výučby cudzieho jazyka pre deti to bohato stačí.

Aplikácia na učenie AJ má mnoho výhod. Učíte sa vždy keď máte čas, tempo si môžete určiť sami a ak vám nebude vyhovovať jeden program na výučbu angličtiny zadarmo stiahnete si Google Play druhý. Ak budete chcieť niektoré aplikácie umožňujú zúčastniť sa výučby angličtiny on line. Angličtina v mobile má veľa výhod. Takže, ktorá je najlepšia aplikácia angličtiny zadarmo?

 

Duolingo

Duolingo angličtina je asi najlepšou aplikácia na učenie angličtiny a ďalších cudzích jazykov. Môžete si stiahnuť verziu zadarmo, ale nájdete tu aj platenú verziu.  Táto angličtina do mobilu vás naučí základy anglického jazyka. Naučíte sa anglicky nie len písať a čítať ale aj hovoriť.

Ak po anglicky už ako-tak viete môžete sa v nej s touto aplikáciou zdokonaliť. Ide ale aj o výbornú aplikáciu angličtiny pre začiatočníkov. Učenie je založené na systéme odmien. Za každú zvládnutú lekciu vás čaká odmena.

Duolingo aplikácia je vhodná aj na učenie sa ďalších jazykov.

 

Anglické príbehy

Ak už z angličtiny pár slovíčok viete zíde sa vám aplikácia na zlepšenie angličtiny. Práve taká je app Anglické príbehy. V tejto aplikácii na výučbu angličtiny zdarma nájdete hovorené príbehy v anglickom jazyku. Slovíčka, ktoré ovládate sa tak naučíte používať v slovných spojenia a vo vetách.

Príbehy môžete počúvať alebo čítať. Týmto spôsobom sa naučíte cudzí jazyk rýchlejšie a slovíčka si aj lepšie osvojíte. Zároveň ide aj o výbornú aplikáciu na precvičovanie angličtiny.

 

Ewa

Aplikácia angličtiny Ewa je ďalším výučbovým programom angličtiny, ktorý si môžete stiahnuť do mobilného telefónu.  Ak hľadáte angličtinu pre začiatočníkov aplikácia Ewa je presne pre vás. Nájdete tu ale aj angličtinu pre pokročilých a môžete sa naučiť aj tzv biznis angličtinu. Pokiaľ nebudete niektorému slovíčku

Cudzí jazyk sa v tejto aplikácii učíte kombináciou čítania ale aj hovorenej reči. V aplikácii na anglickú konverzáciu môžete viesť interaktívne rozhovory s postavami z filmov a seriálov. Pokiaľ nebudete niektorému slovíčku rozumieť nepotrebujete program na učenie slovíčok ani extra aplikáciu na anglické slovíčka. V tomto mobilnom programe si môžete jedným kliknutím slovíčko hneď preložiť.

Zaujíma vás koľko stojí aplikácia Ewa? Nič. Táto všestranná aplikácia na učenie jazykov je dostupná zadarmo.  

 

Angličtina pre deti

Ako už názov napovedá aplikácia Angličtina pre deti je určená pre tých najmenších. V podstate ide o aplikáciu na anglické slovíčka zadarmo. Deti sa prostredníctvom obrázkov naučia anglické slovíčka, číslovky, zvieratá,…

Angličtina pre deti je aplikácia, v ktorej nájdete pár slovíčok. Táto aplikácia s anglickými slovíčkami dá deťom ale výborný základ, od ktorého sa môžu odpichnúť a pokračovať vo výučbe jazyka inou aplikáciou.

 

Babbel

Aplikácia na učenie angličtiny zadarmo Babbel ponúka množstvo cvičení na výučbu a zlepšenie sa nie len v angličtine ale aj ďalších dvanástich jazykoch. Ďalšia z najlepších aplikácií na výučbu angličtiny obsahuje cvičenia, ktoré sa zameriavajú na rozprávanie, písanie a počúvanie.

Táto aplikácia na naučenie angličtiny je vhodná pre začiatočníkov ale aj pokročilých. Učenie anglických slovíčok, fráz, trénovanie výslovnosti,… Ak by vám táto angličtina v mobile nestačila môžete si zaobstarať vyššiu verziu, ktorá je už platená.  Z aplikácie na precvičovanie slovíčok sa po zakúpení budete môcť zúčastňovať kurzov, v ktorých sa v jazyku rozhodne zlepšíte.

Chcete vedieť ako sa naučiť anglický rýchlo zadarmo? Stiahnite si výučbový program angličtiny. Cudzí jazyk sa môžete naučiť pokojne aj cestou z práce alebo školy. Angličtina do telefónu sa zíde nie len ľuďom, ktorí sa chcú naučiť tento jazyk ale aj ľuďom, ktorí  hľadajú aplikáciu na precvičenie angličtiny alebo sa chcú zamerať na konkrétnu konverzáciu.

Summary
Najlepšia aplikácia na výučbu angličtiny ZADARMO!
Article Name
Najlepšia aplikácia na výučbu angličtiny ZADARMO!
Description
Aplikácia na výučbu angličtiny v mobile má mnoho výhod. Môžete sa učiť kedy chcete, môžete sa učiť anglické slovíčka, výslovnosť či používať frázy v rozhovore. Viete, ktorá aplikácia na výučbu angličtiny je najlepšia?
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
Ako si nastaviť domovskú stránku v prehliadači? NÁVOD
Najlepší program na meranie rýchlosti internetu a ako na to?