NAJLEPŠIE APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE – úplne zadarmo!

Nemusíte byť fotografom aby ste vedeli urobiť výbornú fotku. Nie každá je ale výborná a sem tam nejaká úprava príde vhod. Aplikácie na úpravu fotiek vám v tom môžu výrazne pomôcť. Vybrať najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek môže byť náročnejšie ale nie nemožné. Poradíme vám vhodné aplikácie na úpravu tváre, odporučíme vám mobilný program na úpravu fotiek koláží a aj najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zadarmo.

Úprava fotiek v mobile má viacero výhod. Mobilné telefóny dnes prebrali aj funkcie fotoaparátov a fotíme s nimi všetko čo vidíme. Možno už máte v počítači nejaký program na úpravu fotografií. Pokiaľ ale nechcete pre každú jednu úpravu prenášať fotku z mobilu do počítača zíde sa vám aj aplikácia na úpravu fotiek v mobile.

 

Aplikácie na úpravu fotiek zdarma

Skôr ako si stiahnete aplikáciu skontrolujte či je kompatibilná s vašim telefónom. Výraz v prehliadači „iPhone úprava fotiek“ vám zobrazí úplne iné aplikácie než keby ste hľadali aplikáciu na úpravu fotiek Android. Najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zdarma nájdete ako na Google Play tak aj v App Store.

Takže, ak rozmýšľate v čom upravovať fotky na mobile alebo ako vylepšiť fotky v mobile predstavíme vám najlepšie aplikácie na úpravu fotiek zadarmo.

 

Snapseed

Aplikácia na úpravu fotiek od Google vás prekvapí množstvom funkcií a nástrojov. Vďaka nim je dobrou konkurenciou Photoshopu. Je to výborná aplikácia na retušovanie fotiek zadarmo, môžete dať fotkám rôzne charaktery, použiť filtre či ktorýkoľvek z 29 nástrojov.

Aplikácia Snapseed v sebe ukrýva kompletný editor fotografií, s ktorým vytvoríte profesionálne fotografie. Môžete tu jednoducho meniť expozíciu, farby či sýtosť nie len celej fotky ale aj vybraných častí.

Túto najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek Android si môžete stiahnuť a používať úplne zadarmo bez akýchkoľvek obmedzení. Ak hľadáte túto aplikáciu na úpravu fotiek pre iPhone nájdete ju na App Store ( tu ).

 

PicsArt Photo Editor

Aplikácia pre úpravu fotiek PicsArt Photo Editor je dostupná zadarmo. K fotkám, ktoré upravujete môžete pridávať text, upravovať fotky a aj vytvárať koláže. Tento program na úpravu fotiek obsahuje až 17 nástrojov, ktoré nájdete v dolnej lište apky. Nejde len o aplikáciu na orezávanie fotiek, radí sa medzi najlepšie appky na úpravu fotiek. Môžete fotke pridať viac svetla, nálepky, kreatívne filtre ….

Nemusíte hľadať ďalšiu aplikáciu na úpravu fotiek na Instagram, Facebook, … s touto aplikáciou to zvládnete jednoducho a rýchlo.

Ak potrebujete najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek iPhone zadarmo môžete si stiahnuť túto apku ( tu ) Na našich stránkach nájdete aj verziu tohto mobilného programu aj pre Android ( tu ).

 

PhotoRoom

Výborní program na úpravu pozadia fotiek do mobilu sa volá PhotoRoom. Využijete ju hlavne ak chcete zmeniť či odstrániť pozadie z fotografie. To ale nie je všetko čo táto aplikácia na úpravu fotiek iPhone zadarmo (je aj verzia pre Android) zvládne.

PhotoRoom si môžete zadarmo stiahnuť v základnej verzii. Aj keď niektoré funkcie budú pre vás nedostupné pohodlne si vystačíte s tými, ktoré môžete mať zadarmo.

 

Canva

Úprava fotiek v telefóne s aplikácoi Canva bude jednoduchá aj pre začiatočníkov. Aplikácia zadarmo na úpravu fotiek Canva obsahuje tisíce šablón, stovky druhov písma a niekoľko desiatok filtrov. Úprava fotiek v mobile s touto aplikáciou je jednoduchá a rýchla. Dokonca si v nej môžete vytvoriť aj koláže, plagáty či firemné logo.

Nejde len o najlepšiu aplikáciu na úpravu fotiek iPhone, ale aj pre Android. Na internete nájdete aj verziu tohto programu na úpravu fotografií pre počítače.

 

Pixlr

Úprava fotiek na iPhone či Androide bude jednoduchá a hlavne zadarmo aj s aplikáciou Pixlr. Či už hľadáte aplikáciu na úpravu selfií či bežných fotografií na túto aplikáciu na úpravu fotiek zdarma sa môžete spoľahnúť.

Ak si do mobilu nechcete sťahovať žiadnu apku na úpravu fotiek môžete využiť služby stránok, ktoré vám umožnia upraviť fotografiu online. Aplikácia na úpravu fotiek online je aj Pixlr. Výhodou tejto aplikácie je fakt, že online úprava fotografií je možná ako z Androidu, iPhone tak aj z počítača.

Aplikácie na úpravu fotografií zadarmo vám umožnia upravovať fotky priamo v mobilnom telefóne. Hneď ako fotografiu zhotovíte môžete ju upraviť, orezať, zosvetliť, pridať text, nálepky či efekty a zavesiť na internet. Je jedno či chcete vykonať úpravu fotiek iPhone alebo úpravu fotiek Android, aplikácií, ktoré môžete zadarmo použiť je dosť. Tie najlepšie sú vo verziách kompatibilných ako s Androidom tak aj s iPhone.

Summary
NAJLEPŠIE APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE – úplne zadarmo!
Article Name
NAJLEPŠIE APLIKÁCIE NA ÚPRAVU FOTIEK V MOBILE – úplne zadarmo!
Description
Aplikácia na úpravu fotiek vám môže poslúžiť okamžite ako fotografiu zhotovíte. Vybrať si ale tú najlepšiu môže byť náročnejšie. Ponúkame vám najlepšie apky na úpravu fotografií zadarmo do iPhone aj do mobilov s Androidom.
Author
Publisher Name
DownloadWik.com
NAJLEPŠÍ PROGRAM NA ÚPRAVU FOTIEK NA PC – úplne zadarmo!
Najlepšie aplikácie na behanie do mobilu zadarmo