ZAKLÍNAČ (RPG PC hra)

Zaklínač je počítačová RPG hra, ktorá vznikla na motívy rovnomennej knihy od Andrzeja Sapkowského. Ak vás kniha zaujala isto vás zaujme aj táto hra. Ak ste knihu nečítali vedzte, že táto PC hra vás prenesie do sveta kúziel a mágie.

Najnovšia verzia Zaklínač na stiahnutie zadarmo je RPG hra, ktorú si môžete teraz zahrať v počítačoch. Hra vás prenesie do sveta monštier, ktoré musíte poraziť. Sťahuj Zaklínač.

 

Zaklínač download

Počítačová hra Zaklínač na stiahnutie je výborná RPG hra, ktorá sa radí medzi tie najlepšie. S hrou sa dostanete na miesta, ktoré sú popísané aj v rovnomennej knihe. V hre ste postavou Geraltom z Rivie a hneď na začiatok musíte pomôcť kráľovej dcére. Tá sa následne zmení na jedno z najhorších monštier v hre Zaklínač zadarmo.

To ale nie je všetko. V tejto hre na vás čaká oveľa viac netvorov, ktoré treba zničiť. Aj keď je hra podľa knihy jej dej nie je presne nalinkovaný. V rôznych situáciách si môžete vybrať riešenie situácie a tým pádom ovplyvniť dej.

Hru sledujete až s troch rôznych pohľadov. Z pohľadu prvej osoby, z pohľadu tretej osoby alebo sa pozeráte z Geraltovho ramena (kombinovaný pohľad). Hra vyniká perfektnou grafikou a výborným ovládaním.

 

Zaklínač Windows / Mac

Prepracované súboje, perfektné ovládanie sú klady, ktoré zaistia, že sa od tejto hry nebudete vedieť odtrhnúť. Každý zaklínač bude mať pri sebe dva meče (jeden na boj s ľuďmi, druhý na netvorov). Na zvýšenie vašej sily v hre nájdete rôzne elixíry, ktoré zvýšia vašu odolnosť alebo výdrž. Nezabúdajte ani na mágiu a alchýmiu, ktorú ako správny Zaklínač ovládate.

Ak si chcete túto hru zahrať môžete si ju zakúpiť. Cena Zaklínač sa pohybuje okolo 6 euro. Na internete nájdete aj demo verziu Zaklínač. Stačí si ju len vyhľadať na internete a stiahnuť.

Táto RPG hra je kompatibilná s počítačmi s operačným systémom Windows – Zaklínač download Windows.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Zaklínač
Operačný systém
Win 7, Win Vista, Win XP
Software Category
Adventúry & RPG
Cena
Platená