PREDATOR: HUNTING GROUNDS (pc hra)

Predator: Hunting Grounds je počítačová hra, v ktorej proti sebe bojujú až traja nepriatelia. Ak sa vyhnete jednému môže vás kedykoľvek dostať ďalší. Boj v džungli a nepriatelia na každom kroku. Napínavá hra, pre viacerých hráčov, ktorá keď vás dostane tak vás nepustí.

Najnovšia verzia app Predator: Hunting Grounds na stiahnutie je online hra pre viacerých hráčov, v ktorej proti sebe stoja viacerí nepriatelia – Predátor, skupina štyroch hráčov a umelá inteligencia (NPC postavy). Sťahuj Predator: Hunting Grounds a boj môže začať.

 

Predator: Hunting Grounds download

Hra do pc Predator: Hunting Grounds na stiahnutie je netradičná asymetrická multiplayerová hra. Stanete sa členom týmu a vašou úlohou je plniť rôzne misie, pri ktorých sa nesmiete nechať zabiť. Ide po vás lovec ( Predátor), ale aj ďalšia skupina nepriateľov.

Misie, ktoré v hre Predator: Hunting Grounds na stiahnutie plníte majú rôznu obtiažnosť. Kým niekedy stačí dostaviť sa na určené miesto inokedy je úloha náročnejšia a vy budete musieť napríklad vypnúť reaktor a pod. Vždy keď vstúpite do džungle je pre vás pripravená nová misia. Do džungle môžete vstúpiť aj ako Predátor. V tom prípade ste lovcom a vašou úlohou je získať čo najviac najvzácnejších trofejí. Pozor, z lovca sa môže kedykoľvek stať korisť.

Vylepšovanie postáv je možné v každej dobrej pc hre a inak tomu nie je ani v Predator: Hunting Grounds hre. Čím viac skúseností v hre získate tým lepšie vylepšenia vaša postava získa. Môžete tak dostať lepšie brnenie, zbrane, budete môcť strieľať z plazmových zbraní, rozpárať protivníka či šplhať sa po stromoch.

 

Predator: Hunting Grounds Windows / Mac

Túto napínavú počítačovú hru si môžete zahrať na počítačoch s operačným systémom Windows. Je jedno či máte najnovší Windows 10, alebo staršiu verziu (Windows 7) hra bude fungovať v každom pc – Predator: Hunting Grounds download Windows.

Hra nie je zadarmo. Ak vás zaujala je potrebné si ju zakúpiť. Ľutovať ale určite nebudete. Čaká vás skvelý herný zážitok a vždy nové úlohy.

ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
Predator: Hunting Grounds
Operačný systém
Win 7, Win 10, Win 8, Win 8.1
Software Category
Akčné hry
Stránka výrobcu