YOUTUBE KIDS (mobilná app)

YouTube Kids je obľúbená sociálna sieť zameraná pre deti. Určite YouTube poznáte a viete, že sa tam dá nájsť veľa zaujímavých aj poučných videí. Teraz nemusíte deti o túto sieť ukracovať a môžete im na nej pokojne vytvoriť účet.

Najnovšia verzia YouTube na stiahnutie zadarmo je verzia celosvetovo populárnej sociálnej siete určená pre tých najmenších. Viacero funkcií sa postará o to aby sa deti nedostali k neželanému obsahu – sťahuj YouTube Kids.

 

YouTube Kids download

Deti a sociálne siete – na túto tému by sa dalo dlho diskutovať. Pokrok ale nezastavíte a deti si vždy nájdu cestičku ako sa dostať na Facebook či YouTube. YouTube Kids na stiahnutie zadarmo je aplikácia, ktorá dovolí deťom spoznávať svet tejto sociálnej siete bezpečne.

Aby mali rodičia prehľad nad tým, čo deti na sieti sledujú môžu v app YouTube Kids využiť viacero funkcií

  • časovač – nastavíte čas, ktorý môžu deti stráviť na YouTube
  • kontrola sledovania – môžete vidieť čo vaše deti pozerajú a čo ich zaujíma
  • blokovanie – nevhodné videá alebo kanály môžete jednoducho zablokovať
  • nahlasovanie – ak nájdete video nevhodné pre deti nahláste ho

V aplikácii YouTube Kids zadarmo nájdete tri vekové kategórie. V závislosti od toho, ktorú kategóriu zvolíte budú mať deti prístup k rôznym druhom obsahu. Vekové kategórie sú: Predškoláci (4 a menej rokov), Mladší (5 – 7 rokov) a Starší (nad 8 rokov).

Pokiaľ vám toto rozdelenie nebude vyhovovať môžete využiť režim „iba schválený obsah“. Deti tak budú mať prístup len k obsahu, ktorý im vy povolíte.

 

YouTube Kids Android / iPhone

V app YouTube Kids zdarma môžete vytvoriť až 8 profilov, pre každé dieťa zvlášť. Zároveň osobitne nastavujete aj povolenia pre obsah, ktorý sa môže v každom profile zobrazovať.

YouTube pre deti zadarmo si môžete stiahnuť do mobilných telefónov s Androidom a aj iPhone. V App Store a aj Google Play nájdete verzie kompatibilné s vašim mobilom. Stiahnuť a aj používať ich môžete zadarmo

  • YouTube Kids download Android
  • YouTube download iPhone ( tu )
ZHRNUTIE
software image
Hodnotenia DownloadWik
1star1star1star1star1star
Hodnotenia užívateľov
no rating based on 0 votes
Názov programu
YouTube Kids
Operačný systém
Android, iPhone
Software Category
Mobilné app
Cena
Free